Geriausias metų pasiūlymas! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
Išbandyti

„Uber“ jūsų automobiliams: lietuvių startuolis keis „tralų“ veiklą

Į rinką žengė naujas automobilių transportavimo ir pagalbos kelyje paslaugų valdymo startuolis iš Lietuvos. Jau rugsėjo 10 dieną „Rocket Assistance“ suteikė prieigą visiems vartotojams prie platformos, leidžiančios susirasti arčiausiai esantį pagalbos kelyje paslaugų teikėją (liaudyje dar vadinamą „tralą“) vos kelių mygtukų paspaudimu, rašoma „Rocket Assistance“ pranešime spaudai.
„Rocket Assistance“
„Rocket Assistance“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Dėl šios platformos yra sumažinamas vidutinis nuvažiuojamas atstumas, dėl ko pagreitėja paslaugos suteikimas ir potencialiai sumažėja išmetamo anglies dvideginio kiekis bei paslaugos kaina.

Įmonės atstovų skaičiavimais, per metus tokią paslaugą lietuviai užsako net 400 tūkst. kartų. Didžiąja dalimi atvejų, gabenamos asmeninės transporto priemonės, tačiau taip pat dažnai vežami ir nestandartinių dydžių kroviniai: generatoriai, žemės ūkio ar statybinė technika. Startuolio atstovai teigia, kad jų platforma leis pagalbą gauti per valandą ar greičiau ir dažnai už gerokai mažesnę kainą nei ieškant pagalbos tradiciniais būdais.

Ryčio Šeškaičio nuotr./Techninė pagalba
Ryčio Šeškaičio nuotr./Techninė pagalba

Pagalbos kelyje gali tekti laukti valandas

„Rocket Assistance“ startuolis sprendžia problemą, su kuria netikėčiausiais momentais susiduria bene kiekvienas. Įmonės sistema leidžia išsikviesti techninę pagalbą savo automobiliui beveik taip pat paprastai, kaip „Uber“ pavėžėją.

„Įvykus eismo įvykiui ar tiesiog sugedus automobiliui, žmonės eina į „Google“ ir ieško techninės pagalbos paslaugų. Dažnai tenka apskambinti keletą žmonių ir laukti net kelias valandas. Testavome savo sistemą ir vidutiniškai išsikviesti pagalbą su ja užtrunka iki valandos, o paslaugos kaina tikrai mažesnė“, – pasakoja „Rocket Assistance“ vadovas Renat Nasirov.

Startuolio komanda jau bendradarbiauja su keliasdešimt techninės pagalbos paslaugų teikėjų visoje Lietuvoje, o iki 2024 m. pabaigos tikimasi, kad „Rocket Assistance“ sistema naudosis 400 teikėjų. Savo automobilvežių įmonė neturi ir neturės, tad atstovai aktyviai kviečia pagalbos kelyje paslaugos teikėjus jungtis prie platformos, jau dabar generuojančios užsakymus.

Planai pritraukti investicijų ir plėstis užsienyje

Startuolio įkūrėjai veiklą pradėjo savomis lėšomis: buvo sukurta mobilioji paslaugos valdymo platforma pritraukti pagalbos kelyje paslaugų teikėjus. Visgi, ateityje planuojame plėstis ir užsienyje, o tam prireiks investicijų.

„Dabartiniame veiklos etape visiškai pakanka ir mūsų lėšų. Tikimės, kad jau iki metų pabaigos pradėsime generuoti pakankamai pajamų, kad veikla būtų pelninga. Norime kas mėnesį suteikti paslaugą po 1 tūkst. kartų, o tuomet planuosime plėtrą toliau. Lietuvoje tikimės pritraukti visus pagalbos kelyje teikėjus ir tokios paslaugos ieškančius, taip pat plėsimės Baltijos šalyse ir Lenkijoje, o ateityje ir kitose šalyse“, – planais dalinasi R. Nasirov.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Trijų s galia – ne tik naujam „aš“, bet ir sveikoms akims!
Reklama
Televiziniai „Oskarai“ – išdalinti, o šiuos „Emmy“ laimėtojus galite pamatyti per TELIA PLAY
Progimnazijos direktorė D. Mažvylienė: darbas su ypatingais vaikais yra atradimai mums visiems
Reklama
Kodėl namui šildyti renkasi šilumos siurblį oras–vanduo: specialisto atsakymas