Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvos oro uostuose krovinių srautas kovą augo 8 proc.

Dėl koronaviruso sukeltos krizės pasaulyje, o kartu ir Lietuvoje smarkiai sumažėjus keleivinių orlaivių skrydžių, lėktuvais gabenamų krovinių srautas šalies oro uostuose kovą išaugo.
Kauno oro uoste
Kauno oro uoste / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Trijuose oro uostuose kovo 1-29 dienomis, palyginti su pernai kovu, aptarnautų krovinių apimtys padidėjo 8 proc. iki 1432 tonų.

Pasak Lietuvos oro uostų Komunikacijos projektų vadovės Linos Beišinės, tam įtakos turėjo išaugęs siuntų srautas bei į Lietuvą gabenamos medicinos priemonės.

Tačiau tokių skrydžių skaičius ir šiemet, ir pernai kovą išlieka panašus – Vilniaus oro uoste vidutiniškai siekė septynis per dieną, Kaune – šešis.

„Palangos oro uoste aptarnauti daugiau pavieniai krovinius gabenantys keleiviniai ar kariuomenės skrydžiai“, – BNS sakė L.Beišinė.

Pasak jos, antradienį Lietuvos oro uostuose leisis keturi keleiviniai lėktuvai. Vilniuje ryte nusileido lėktuvas iš Minsko su 26 keleiviais, po vidurdienio turėtų leistis lėktuvas iš Rosto Norvegijoje su maždaug 60 keleivių, vidurnaktį iš Londono atskris 220 keleivių.

Kaune vakare leisis orlaivis iš Tailando su 250 žmonių, o Palangoje keleivinių skrydžių nebus.

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį paskelbė, kad netrukus bus priimti sprendimai stabdyti skrydžius ir keltus Lietuvos piliečių grąžinimui. Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pirmadienį sakė, kad paskutinis specialus skrydis iš Londono bus balandžio 3 dieną. Anot jo, nuo balandžio vyks tik bendri Europos Sąjungos repatriaciniai skrydžiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos