Ruošdamiesi keliautojų pikui Lietuvos oro uostai ieško dar beveik 40 darbuotojų

Lietuvos oro uostams (LTOU) tikintis, kad kitų metų pavasarį ir vasarą keleivių srautai sugrįš į priešpandeminį lygį, įmonė ieško dar beveik 40 darbuotojų – 35 keleivių patikros, oro uosto saugumo specialistų ir trijų terminalo asistentų. Didžioji jų dalis bus įdarbinta Vilniuje, pranešė LTOU.
Pranešta apie sprogmenis Vilniaus oro uoste
Vilniaus oro uostas / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Temos: 1 Aviacija

„35 žmonės yra konkrečiai į Vilnių ir dauguma jų yra aviacijos saugumo inspektoriai, dar papildomai asistentai yra. (...) Dar be šitų papildomai aštuonios pozicijos, bent jau šiandienai matome, kad bus Palangoje, šešios pozicijos bus Kaune“, – BNS sakė LTOU atstovai.

Spalį ir lapkritį bendrovė jau įdarbino 20 keleivių patikros specialistų.

Vilniaus oro uoste dėl sustiprintos patikros spalį piko metu driekėsi didelės eilės – keliautojai eilėse stovėjo ir kelias valandas. Tuomet LTOU teigė, kad mažinti keleivių eiles tikimasi į darbą priėmus daugiau aviacijos saugumo specialistų.

Šie specialistai tikrina keleivius, jų rankinį bagažą bei asmeninius daiktus, taip pat krovinius, registruotą bagažą, kontroliuoja keleivių ir transporto priemonių patekimą į oro uosto kontroliuojamą zoną, patruliuoja bei stebi oro uosto teritoriją.

Bendrovė tikisi, kad 2024 metų pavasarį prasidėsiančio vasaros sezono metu keleivių srautai visiškai sugrįš į priešpandeminį 2019 metų lygį, todėl tikisi naujų rekordų.

„Lietuvos oro uostai jau ruošiasi kitų metų skrydžių pikui“, – pranešė įmonė.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu LTOU dirba 675 darbuotojai. Oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos