D.Straussas-Kahnas prisipažįsta linksminęsis tokiose Prancūzijoje ir Jungtinėse Valstijose vykusiose orgijose, tačiau tvirtina nežinojęs, kad jose dalyvavusioms moterims buvo mokama.
Bylos nagrinėjimas, kuriame pats kaltinamasis nedalyvavo, vyko už uždarų durų. Į teismo rūmus šiauriniame Duė mieste atvykę D.Strausso-Kahno advokatai atsisakė kalbėtis su prie rūmų lūkuriavusiais reporteriais.
Prancūzų žiniasklaida šią bylą praminė „Carlton reikalu" – pagal brangaus Lilio viešbučio, kuriame vyko kai kurie tų susitikimų, pavadinimą.
Su šia byla siejami ir keli Lilio miesto verslininkai ir policijos pareigūnai, kurie, kaip įtariama, vadovavo prostitucijos tinklui ir aprūpindavo prostitutėmis minėtus sekso vakarėlius.
Toje pačioje byloje sąvadavimu kaltinamo policijos komisaro Jeano-Christophe'o Lagarde'o arvokatai taip pat paprašė nutraukti bylą prieš jų klientą.
Taip pat dėl sąvadavimo kaltinamas buvęs viešbučio atstovas ryšiams su visuomene Rene Kojferas trečiadienį sakė, kad jeigu šioje byloje nebūtų įrašytas D.Strausso-Kahno vardas, „bylos nebūtų".
„Aš niekada neėmiau pinigų. Nesu sąvadautojas, – sakė R.Kojferas laikraščiui „Le Parisien". – Tai, kas atsitiko man ir mano vadovybei viešbutyje „Carlton", yra neteisinga. Koks didelis buvo skandalas ir kaip mažai iš jo beliko!"
„Mano nuomoje, jeigu nebūtų DSK, nebūtų ir bylos", – sakė R.Kojfer paminėdamas plačiai naudojamą buvusio kandidato į Prancūzijos prezidentus D.Strausso-Kahno pavardės akronimą.