Spalį įvyko pirmasis renginys Druskininkuose, lapkritį suplanuoti renginiai – Telšiuose, Tauragėje, Marijampolėje, Panevėžyje ir Vilniuje, gruodį – Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Utenoje.
„Siekiame, kad mokytojai, pasitelkę inovatyvius ugdymo metodus, kuo įdomiau ir suprantamiau pristatytų verslumo idėjas, didintų mokinių susidomėjimą jomis, – sako doc. dr. Vytas Navickas, LEU Socialinių mokslų fakulteto dekanas, projekto vadovas. – Pirmasis renginys Druskininkuose sulaukė didelio ne tik pedagogų, bet ir moksleivių aktyvumo.“
Kiekvieną renginį sudarys trys dalys. Mokytojai dalyvaus konferencijoje, kurioje susipažins su naujausiomis verslo tendencijomis, užsienio šalių patirtimi, inovatyviais verslumo ugdymo metodais. Darbo grupėse jie diskutuos, kaip ugdyti verslumą skirtingose pamokose, dalinsis patirtimi. Tuo pačiu metu vyks moksleivių verslumo forumas, jame mokiniai aptars sėkmingo verslo istorijas, pristatys savo verslo idėjas. Planuojama, kad renginiuose dalyvaus apie 600 pedagogų ir moksleivių.
Verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklas – viena iš Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Inovatyvių metodų diegimas verslumo ugdymo procese“ veiklų. Projektą, kurio trukmė – 20 mėnesių, planuojama užbaigti 2013-ųjų balandį.
Įgyvendinant projektą taip pat vyko pedagogų mokymai pagal LEU Inovatyvių verslumo ugdymo metodų neformalią programą. Mokymuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Druskininkuose dalyvavo daugiau kaip 100 pedagogų. Buvo sukurta metodinė duomenų bazė su interaktyviomis mokymo priemonėmis, literatūra ir kita aktualia informacija verslumui ugdyti. Duomenų baze gali naudotis visi bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų pedagogai.