2008 12 16

„Wizards“ nusileido „Pacers“

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė dar vieną, jau 18-ą, pralaimėjimą. „Wizards” namuose 98:118 (27:33, 21:29, 35:25, 15:31) nusileido Indianos „Pacers“ ekipai.
Darius Songaila buvo vienas iš „Wizards“ pergalės kalvių.
Darius Songaila buvo vienas iš „Wizards“ pergalės kalvių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ įgijo persvarą jau pirmame kėlinyje, o po 8:0 spurto iki ilgosios pertraukos likus 8 minutėms komandas jau skyrė 13 taškų (45:32). Kai „Wizards“ sumažino persvarą iki 7, prasidėjo dar vienas „Pacers“ spurtas 9:2, o ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo 62:48.

„Wizards“ įspūdingai sužaidė trečiąjį kėlinį, per jį pelnydami 35 taškus, o po Songailos dvitaškio rezultatas tapo lygus 79:79, tačiau Vašingtono krepšininkai vadžių į savo rankas taip ir neperėmė, o ketvirtame kėlinyje vėl svarią persvarą susikrovė svečiai.

D.Songaila pralaimėjusiesiems per 11 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškių), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Pacers“: Danny Grangeris 27 (9 atk. kam.), Marquisas Danielsas 20 (7 rez. perd.), T.J. Fordas 16, Jarrettas Jackas 16, Jeffas Fosteris 9 (11 atk. kam.), Troy Murphy 8 (12 atk. kam.).

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 26 (15 atk. kam.), Caronas Butleris 26 (8 atk. kam.), Andray Blatche 19, Darius Songaila 8.