Mino nori dainuoti kitaip

Žinomas atlikėjas Mino prasitarė, jog neseniai išleistas itališka dvasia dvelkiantis albumas „Italiano“ - paskutinis. Nejau dainininkas ketina atsisveikinti su scena?..
Foto naujienai: Mino nori dainuoti kitaip
Nuotrauka iš redakcijos archyvo / zmones24.lt

Žinomas atlikėjas Mino prasitarė, jog neseniai išleistas itališka dvasia dvelkiantis albumas „Italiano“ - paskutinis. Nejau dainininkas ketina atsisveikinti su scena?..


Keletas faktų:


  • Gimė 1976 m. balandžio 1 d. Kaune.
  • Tikrasis vardas ir pavardė: Mindaugas Mickevičius.
  • Mokslai: Vilniaus universitete apsigynė žurnalistikos magistro laipsnį, studijavo italų kalbą.
  • Veikla: italų kalbos dėstytojas, renginių vedėjas.
  • Diskografija: yra išleidęs tris albumus.
  • Šeima: nevedęs.

Kuo šis jūsų albumas išsiskiria iš kitų?


Šis daug brandesnis. Jį kūriau tai pačiai auditorijai - ištikimiems savo klausytojams, kuriems patinka itališka muzika. Jame beveik visos mano autorinės dainos, išskyrus garsiąją itališką „Serenadą“ ir keletą kitų. Jau albumo pavadinimas „Italiano“ sufleruoja, kad jame vyrauja itališka dvasia. Neatsitiktinai per pristatymą svečiai buvo vaišinami spagečiais ir vynu, be kurių neįsivaizduojama italų virtuvė. Ją labai mėgstu. Norėjosi smagiai paminėti trečiojo albumo gimimą, nes jis, ko gero, tokio stiliaus bus paskutinis.


Atsisveikinate su scena?..  


Ne, nežadu palikti pramogų verslo. Tai sakydamas turėjau omenyje, kad bus paskutinis tokio pobūdžio albumas. Rezgu mintį išleisti akustinį albumą - vien gitara ir balsas. Reikia ir norisi keistis, nes stovėdamas vietoje atsibosi ne tik klausytojui, bet ir pats sau (juokiasi). 


Jūsų naujojo albumo viršelis labai erotiškas...


Stengiausi, kad jo dizainas būtų estetiškas, kitoks. Jis baltas, šviesus, seksualus, aistringas ir šiek tiek erotiškas, nes be viso to nesukurtum itališkos dvasios. Nenorėjau tradicinio lietuviško viršelio, kuriame paprastai atlikėjas spokso stambiu planu. Banalu.   


Iš kur meilė italų kalbai?


Dažnai pajuokauju, kad mano gyslomis teka itališkas kraujas. Iš tiesų, kiek žinau, italų mūsų giminėje nebuvo. Tiesiog užaugau skambant itališkoms melodijoms, nes mano tėvai dažnai jų klausydavosi. Kai žiūrėdavau per televizorių italų dainininkų koncertus, sukirbėdavo mintis, kad ir aš noriu toks būti. Dar mažas būdamas mėgdžiodavau italų atlikėjus ir iš jų mokiausi dainuoti. Koncertuodavau jau darželyje. Mokykloje pradėjau kurti dainas ir jas įrašyti.


Šou „Kelias į žvaigždes“ jums buvo tramplinas į didžiąją sceną?


Nors dainavau ir anksčiau, tik po šio projekto atsivėrė durys į didžiąją sceną. Aš buvau vienintelis iš visų projekto „Kelias į žvaigždes“ dalyvių, turintis didesnę atlikėjo patirtį. Ją buvau įgijęs vesdamas karaokės renginius, dainuodamas restoranuose itališkus šlagerius.


Bet ne visi dalyviai sugebėjo pasinaudoti tuo populiarumu...


Populiarumas - didžiulis išbandymas. Kai kelis mėnesius kasdien tave rodo per televiziją, rašo laikraščiai, viskam pasibaigus išgyveni krytį žemyn. Mažėja domėjimasis tavimi, lieki vienas, nes jau nešmėžuoji ekrane. Išsaugoti populiarumą ne taip lengva. Iš mūsiškių išsilaikė nedaugelis. Po tokio šou visi laukia, kuo dar nustebinsi, ką naujo pasiūlysi. Turi daug dirbti, kad tavimi domėtųsi.   


Baigėte žurnalistiką, bet pasukote kitu keliu...


Studijuoti žurnalistiką man patiko, tačiau pradėjęs dirbti supratau, kad man daug smagiau ne pačiam kalbinti žmones, o kai manęs klausinėja - dalyti interviu. O italų kalba patiko nuo vaikystės, todėl dėstytojauti - vienas malonumas. Beje, per žurnalistikos studijas įgyti bendravimo įgūdžiai labai praverčia tiek dėstant, tiek vedant renginius ar dainuojant scenoje. 


Gal dažnai lankotės Italijoje?


Buvo laikas, kai Italijoje praleisdavau po tris ar keturis mėnesius per metus. Kad geriau išmokčiau kalbą, net buvau įsidarbinęs viename Italijoje restorane virėjo padėjėju. Iš pradžių ir indus teko plauti, bet praktika nereali - per porą mėnesių laisvai susikalbėjau su vietiniais. Šį darbą man surado mano italų kalbos dėstytojas. Iš viso sudėjus Italijoje pragyvenau apie trejus metus. Dabar jau rečiau nuvažiuoju, todėl jaučiu nostalgiją. 


Jūsų gyvenimas labai intensyvus. Kaip atsipalaiduojate?


Nepasakyčiau, kad labai pervargstu. Argi įmanoma pavargti nuo darbo, kuris yra ir pomėgis. Nesvarbu, ar dirbu įrašų studijoje, ar dainuoju scenoje, ar dėstau - visa tai man teikia didžiulį pasitenkinimą.

Man labai patinka plaukioti baseine, atostogauti ten, kur šilta, ir vaikščioti pėsčiomis. Po Vilniaus senamiestį galiu nieko neveikdamas bindzinėti kelias valandas. Būna, tada gimsta naujos dainos žodžiai... 


Esate sveikuolis?


Vegetarizmu nesižaviu, nes bijau, kad tada numirsiu iš bado (juokiasi). Sporto klubui vis nerandu laiko, bet pažadu, kai tik baigsis naujojo albumo pristatymo darbai, nueisiu.


Kodėl asmeninį gyvenimą slepiate po devyniais užraktais?


Nors daugeliui labai smalsu, bet privatus gyvenimas tik tada bus privatus, jei jo neviešinsi. Galiu pasakyti tik tiek, kad esu įsimylėjęs menininkas, kuriam šio jausmo reikia kaip oro ir vandens.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai