Minėtą dainų konkursą Katie Boyle laikotarpyje nuo 1960-ųjų iki 1974-ųjų vedė net keturis kartus. Šio jos pasiekto rekordo kol kas niekas nepagerino.
Na o 1998-aisiais legendinė „Eurovizijos“ vedėja į konkursą, tais metais vykusi Birmingame mieste, sugrįžo kaip ypatingas svečias.
Moters pasiekimuose – ir radijo laida „Katie and Friends“ bei rubrika „TV Times“ žurnale.
Vyresniame amžiuje Katie Boyle televizijoje rodydavosi mažiau, tačiau apie jos darbus dar buvo galima išgirsti – ji aktyviai palaikė gyvūnus globojančias organizacijas, daugiau nei 25 metus priklausė „Battersea Dogs Home“ komitetui, rašė Bbc.com.
Deja, 2018-aisiais, eidama 92-uosius metus, Katie Boyle, kadaise sakiusi, jog yra garsi dėl to, jog yra žinoma, mirė.
Katie Boyle gimė 1926 metų gegužės 29 d. „Florentine“ rūmuose, kurie kadaise priklausė italų karališkajai šeimai, italo ir britės šeimoje. Nepaisant prabangios ją supusios aplinkos, vaikystės džiaugsmą užtemdė tėvų skyrybos, po kurių ji liko pas itin griežtą tėvą. Po devynių mėnesių, kaip rašė Bbc.com, Katie Boyle išgelbėjo jos mama, parsivežusi dukrą į Londoną.
Vienas pirmųjų Katie Boyle darbų – modelio. Netrukus po to moteris ištekėjo už grafo Richardo Benticko Boyle’o. Po kurio laiko pora išsiskyrė, bet vyro pavardę Katie pasiliko.
Tais pačiais metais moteris susituokė su žirgų lenktynių organizatoriumi Greville’u Baylisu.
Tada prasidėjo Katie Boyle aktorės karjera. Ji nusifilmavo keliose juostose, o vėliau tapo BBC televizijos pranešėja, kaip svečias ji pasirodydavo ir kitose to kanalo pramoginėse laidose, tapo populiarų produktų reklaminiu veidu. Tačiau bene didžiausias jos pasiekimas, dėl kurio ji ir yra labiausiai žinoma, tai „Eurovizijos“ dainų konkurso vedimas.
Renginio vedėja ji tapo net keturis kartus – tris kartus, kai šou vyko Londone, ir vieną, kai dainininkai iš visos Europos rinkosi Braitone.
Jos rafinuotumas bei gebėjimas kalbėti keliomis kalbomis pavertė Katie Boyle tarptautine ir itin mylima žvaigžde.
Mirus antram vyrui, Katie Boyle dar kartą ištekėjo – už teatro impresarijaus sero Peterio Saunderso, atsakingo už iki šiol ilgiausiai rodytą spektaklį pasaulyje Agathos Christie detektyvą „The Mousetrap“ (dėl koronaviruso protrūkio spektaklio rodymą teko nutraukti).