Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas, paklaustas apie Lietuvoje nufilmuotą flašmobą, tikino, kad su juo „išėjo linksma istorija“.
„Iš pradžių „Eurovizijos“ organizatoriai pirminiame plane nurodė Europos miestus, kur jie norėtų, kad būtų šokama. Vilniaus tame sąraše nebuvo. Mums tiesiog buvo suteikta galimybė taip pat surengti flašmobą, jei norime, ta galimybe mes ir pasinaudojome, – pasakojo A.Giržadas. – Norvegai mums atsiuntė reikalavimus, dvi savaites beveik kasdien choreografas Šarūnas Kirdeikis su kitais šokių studijos LAB“choreografais vedė repeticijas visiems norintiems dalyvauti flašmobe, o tą dieną, kai turėjo vykti flašmobo filmavimas Vilniuje, pas mus atskrido norvegų režisierius.“
„Telenor“ arenoje mane pasigavo „Eurovizijos“ prodiuseris ir pasakė, kad mūsų flašmobas buvo geriausias ir kad jį organizatoriai siuntinėjo kitoms šalims kaip pavyzdį.Deja, tądien flašmobas sostinėje neįvyko – dėl Lenkijos tragedijos Lietuvoje buvo paskelbtas gedulas ir šokėjai turėjo savo pasirodymą prieš kameras atidėti savaitei.
„Antrą kartą norvegų režisierius, žinoma, pas mus atskristi negalėjo, todėl mes viską padarėme patys, o nufilmuotus vaizdus nusiuntėme organizatorių teismui, – Lietuvos delegacijos vadovas prisiminė netrukus gautą griežtą skambutį telefonu iš Norvegijos. – Man paskambino norvegų režisierius ir griežtu balsu pasakė, kad nori pakalbėti apie mūsų padarytą flašmobą ir kad netrukus įjungs garsiakalbį, nes ten susirinkę visi „Eurovizijos“ prodiuseriai ir organizatorių vadovai. Na, galvoju, dabar prasidės... Ir staiga išgirdau plojimus ir šūksnius „Valio!“
Po tokio smagaus, bet paprakaituoti privertusio pokšto Lietuvos delegacija „Eurovizijoje“ dar sulaukė pagyrimų, nuvykusi į Oslą.
„Telenor“ arenoje mane pasigavo „Eurovizijos“ prodiuseris ir pasakė, kad mūsų flašmobas buvo geriausias ir kad jį organizatoriai siuntinėjo kitoms šalims kaip pavyzdį“, – džiaugėsi A.Giržadas, prisiminęs, kad jau tada jam buvo pasakyta, jog organizatoriai šokėjus Vilniuje rodys tikrai ilgai.
Anot jo, lietuvių šokio sėkmės paslaptis, kad visi – tiek choreografai, tiek aktyvūs savanoriai, tiek filmavimo grupė – repetavo ir dirbo nuoširdžiai,atsakingai, priešingai nei kai kurių kitų Europos šalių.
„Iš tiesų, kai pamačiau kitose šalyse nufilmuotus flašmobus, ne kartą pagalvojau: negi kai kurie viską darė tik tam, kad užsidėtų varnelę? Kam tada iš viso dalyvauti? – svarstė Lietuvos prodiuseris. – Šiemet, nors mūsų atstovai ir nepateko į finalą, Lietuva vis tiek atsidūrė jame – tuo galime džiaugtis!