Tačiau netikėtas kaukėtų Bulgarijos policininkų pasirodymas H.Daktaro pamėgtoje kavinėje visą jo gyvenimą apvers aukštyn kojom. Kad Kostia miršta – veikiausiai supras visi. Ant žemės gulintis barzdyla dar kurį laiką raitysis, akies krašteliu bandydamas įžvelgti, kas į jį nutaikęs ginklus. Nerimas pareigūnus užvaldys kiek vėliau, kai iškviesta greitoji pagalba taip ir neatvažiuos.
Kranevo seniūnas, policininkų raginimu atvykęs į bulgaro Plameno namus pasižiūrėti, kaip po Henytės suėmimo vykdoma krata, savo akimis matė, kaip pareigūnai naršė Daktaro kambarius. Policininkai ieškojo ne tik dokumentų, kuriais gyvendamas Bulgarijoje galėjo naudotis bėglys, bet ir ginklų, sprogmenų ar kitų įkalčių. Tiesa, nei ginklų, nei sprogmenų jie neaptiko. Užtat į lietuvišką dokumentą nutaikė savosios vaizdo kameros objektyvą.
Kęstutis Šimkus negalėjo tuo patikėti. Viešai demonstruojamas dokumentas su jo vardu ir pavarde buvusį Prezidento Valdo Adamkaus patarėją, kažkada dirbusį policijoje, ir glumino, ir juokino. Juk jis ne sykį atlikinėjo kratas H.Daktaro namuose, jį tardė ir spaudė į kampą, reikalaudamas nuoširdumo ir prisipažinimo.
Tad kas ir kodėl bėgliui parūpino dokumentus K.Šimkaus vardu? Kaip buvo susektas ir sulaikytas Henrikas Daktaras? Kodėl jo sveikata susirūpino Bulgarijos karo medikai? Pikantiškos Kauno mafijos „įžymybės“ gyvenimo detalės – publicistikos laidoje „Abipus sienos“.
„Abipus sienos“ trečiadienį 19.40 val. tik per LNK.