Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Anglijoje koncertavusios „Man-go“ merginos: „Nuo scenos nulipome šlapios“

Londono lietuviams klube „Studio 338“ koncertą surengusios „Man-go“ narės – Rima Petrauskytė-Malašičevė, Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė – portalui ANGLIJA.today papasakojo, kaip kilo idėja grįžti į sceną ir užsiminė, kad galbūt visai netrukus scenoje išvysime ir senąsias grupės nares.
Grupė „Man-go“
„Man-go“ / ANGLIJA.today/Andriaus Gikaro nuotr.

Kaip apibūdintumėte „Man-go” projektą? Kuo grupė pasikeitė?

Rima: galbūt labiau atsinaujinusi, o ne pasikeitusi. Vienintelis dalykas, ko gero, tai, jog esame naujas sąstatas.

Žinoma, pradžioje buvo jaudulys, ar pavyks viską įgyvendinti – visus siekius ir tikslus. Bet daug kartų drauge repetavome ir dirbome – tai pasiteisino. Galbūt klausytojai galėtų geriau pasakyti, patys iš naujo mūsų klausydami – ar yra didžiulis skirtumas. Mano akimis žiūrint, tai aš nematau skirtumo.

Justina: mes žiūrėdavome į „Mango“ kai dar buvome mažos, tiesiog verkdavome, žiūrėdamos į jas – o dabar būti grupės dalimi yra labai gera ir įdomu.

Kaip grupėje atsirado naujosios narės: Justina ir Gabija?

Justina: mes esame grupė „Mochito“, prodiusuojama tų pačių Bendžių, kaip ir anksčiau buvo „Mango“. Na, tiesiog kadangi Rima buvo viena ir mes dvi, reikėjo trijų narių grupei „Man-go“...

Gabija: tiesiog viskas prasidėjo nuo to, kad TV „Chorų karuose“ atlikome trumpalaikį pasirodymą. Pamatėme, kad viskas gavosi gerai, mes sutariame, smagu bendrauti ir tiesiog pagalvojome: kodėl nepabandžius kažko rimčiau?

Eglės Pinikienės nuotr./„Man-go“
Eglės Pinikienės nuotr./„Man-go“

Kokia buvo gerbėjų reakcija kai atsikūrėte?

Rima: sulaukiau tik teigiamų atsiliepimų, kas neigiamai galvojo, gal tiesiog nepasireiškė. Grupė „Mango“ atsikūrė, nes atsirado idėja, didžiulis noras ir postūmis. Šiai spontaniškai idėjai virtus realybe, dabar mes esame vienas pulsuojantis organizmas – tiesiog stebime aplinką, ko nori žmonės, klausytojai.

Justina: žiniasklaidoje apie tai pasklidus žiniai, pasipylė daugybė komentarų ir diskusijų, žmonių reakcija buvo stipri. Nors pati per daug į tuos komentarus nesigilinau, tačiau panašu, kad šis reikalas suveikė.

Gabija: aš manau, kad jei yra koncertai ir į koncertus ateina žmonės, tai vadinasi, viskas yra gerai.

Justina: o jei kviečia koncertuoti, reiškiasi viskas dar labiau gerai (juokiasi).

Visai neseniai koncertavote Kembridže. Kokie įspūdžiai?

Rima: publika lietuviška, šilta, dainuojanti grupės „Man-go“ dainas – viskas puiku.

Justina: žodžiu, nuo scenos nulipome šlapios (juokiasi).

Gal pastebėjote kuo skiriasi publika Lietuvoje ir Anglijoje?

Gabija: aš tai galvoju, kad emigrantai ne tokie priekabūs. Emigrantai yra labiau išsiilgę lietuviškos muzikos. Lietuviai, kurie gyvena Lietuvoje, atrodo reiklesni.

Justina: manau, čia žmonės labiau atsipalaiduoja.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Man-go“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Man-go“

Kokios dainos skamba „Man-go” repertuare?

Rima: kol kas atliekame senas grupės dainas, tačiau taip pat yra ir viena nauja daina. Ši daina atsirado spontaniškai. Lietuvoje šiuo metu yra toks projektas „Delfinai ir žvaigždės“. Aš jame dalyvauju, tad grupei „Man-go“ buvo pasiūlyta tam projektui sukurti himną – taip ir gimė nauja daina.

Ne vienam gerbėjui knietintis klausimas – ką šiuo metu veikia buvusios grupės „Mango” narės: Viktorija ir Lina?

Rima: jos abi gyvena Anglijoje. Viktorija gyvena Londone, Linutė – Ekseteryje. Mes bendraujame, bet internetu. Kadangi Londone viešėjome Meilės dieną, Viktorija su širdies draugu atostogavo Paryžiuje, o Lina taip pat su vyru buvo kažkur išvykusi, tai nors ir atrodo paprasta kartu susibėgti, bet pasirodo, nelabai.

VIDEO: MAN-GO - Tavęs prašau 2014

Vos atsikūrusi grupė aktyviai įsiliejo į šou veiklą. „Man-go” buvo galima išvysti „Chorų karuose”, MAMA apdovanojimuose, projekte „Delfinai ir žvaigždės”. Kokių dar turite planų?

Rima: Numatyti mūsų grupės koncertai Airijoje ir Škotijoje.

Gintaras Bendžius (grupės prodiuseris – red. past.): rudenį gal patrauksime į Čikagą, o gal į Niujorką. Prieš 10 metų lietuvių dainininkų turai apsiribodavo Amerika ir Londonu. Tačiau šiandien jau visas pasaulis pilnas lietuvių.

Grupės „Man-go“ gerbėjai turėtų laukti ne tik koncertų, bet ir naujų dainų, vaizdo klipų. Iš esmės bus daug naujovių. Aišku, išliks „Man-go“ stuburas, dėl ko grupę myli gerbėjai, bet atsiras ir naujų spalvų – vis dėlto yra du nauji žmonės, kurie įneš naujų vėjų. Mes neatmetame galimybės, kad galbūt dar bus bendrų pasirodymų ir su senosiomis narėmis.

Projektas „Man-go“ turi tęstinumą, mes ir toliau laikome grupės narėmis tiek Viką, tiek Liną, jos yra tame projekte ir tas projektas gali įvairiai modifikuotis, keistis. Gerbėjų lauks ir naujas albumas. Bus perdarytos senos dainų versijos, atsiras ir naujų kūrinių. O dar kitais metais galima laukti ir visiškai šviežio naujo albumo.

Ko palinkėtumėte Anglijoje gyvenantiems lietuviams?

Rima: aš asmeniškai nebejaučiu tos atskirties – lietuviai gyvena Lietuvoje, lietuviai gyvena čia. Tas pasaulis tapo laisvai pasiekiamas ranka. Internetinės priemonės ir visa kita. Jei mes kažkur skrendame koncertuoti, atrodo, tik įsėdus į automobilį, jau atsiduri kitoje šalyje. Galime palinkėti, kad žmonės išliktų pozityvūs, kuo daugiau geros nuotaikos, ir taip pat, kad pasirinktų tai, kas jiems patinka.

Mums patinka būti scenoje, mums patinka grupė „Man-go“, mums patinka dainuoti. Ir visų pirma, tas atsikūrimas buvo dėl mūsų pačių, mes padarėme dovaną sau ir jei ta dovana patiks kitiems, tai mes dėl to tik džiaugsimės, nesame numatę skaičiaus, kad kažką užkariausime, mes tiesiog norime daryti tai, kas patinka.

Gabija: turėtų būti taip, jog kai atvažiuojame į koncertą, mes užvedinėjame publiką, bet galiausiai publika mus užveda ir gaunasi „sprogimas“ – labai fainas jausmas.

VIDEO: MAN-GO - Kaip delfinai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos