Kol kiti R.Šimašiaus šalininkai kavinėje linksminosi, laukė rinkimų rezultatų ir bendravo pasipuošę kostiumais, A.Guoga visus stebino savo stiliumi: formalų drabužį iškeitė į nuotaikingesnį – kimono, kurį pavadino „laiminguoju“.
Politikas juokavo, kad kimono burtai tikrai veikia, mat liberalams šiuose rinkimuose pasisekė tiesiog puikiai.
„Laimingasis kimono veikia! Šimašius – Vilniuje, Kongas – Klaipėdoje, Tubis – Anykščiuose, Vaitukaitis – Elektrėnuose, Čepulis – Joniškyje, Klišonis – Plungėje, Mičiulis – Tauragėje, Kašėta – Varėnoje, atrodo, bus merais, o Šarūnas Gustainis keliauja į Seimą nuo Žirmūnų! Sveikinimai!“ – pasidalijęs savo nuotrauka, kurioje stovi pasipuošęs „laiminguoju kimono“, greta rašė politikas.
Žmonės.lt A.Guoga pasakojo „laimingąjį kimono“ apsivilkęs tik antrąkart gyvenime. Pirmąsyk juo pasipuošė prieš 10 metų, kai viešėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tada drabužis atnešė laimę profesinėje srityje – A.Guoga pasirašė reikšmingą verslo sutartį.
„Tai originalus kimono iš Japonijos, labai žymios siuvyklos. Man jį pasiuvo asmeniškai. Japonų kultūra man labai imponuoja...“ – apie drabužį Žmonės.lt pasakojo politikas.
Kodėl juo pasipuošė laukdamas rinkimų rezultatų? „Norėjau parodyti, kad galime būti laisvi ir išsivaduoti. Nebūtinai turime būti su kostiumais... Galop, kimono irgi yra kostiumas. Japonai jį vilki tik išskirtinėmis progomis, o vakar proga taip pat buvo išskirtinė. Norėjau parodyti, kad galime būti drąsūs, nebijoti, gerai jaustis“, – sakė A.Guoga.
Kokių vertinimų jis sulaukė? „Turbūt buvo visokių nuomonių. Man nieks nieko negatyvaus nesakė, bet, matyt, visaip galvojo. Juk žmonės nepratę matyti politikų, europarlamentarų, kitaip apsirengusių. Bet tai ir norėjau parodyti: mes galime jaustis laisvai. Su šiuo kimono labai patogu, gera, jis skleidžia gerą energiją“, – tikino europarlamentaras.