„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Ąžuolą Misiukevičių įžeidinėjęs komentatorius sulaukė atpildo: „Tegul tai būna pamoka visiems“

Plaukų stilistas, verslininkas ir nuomonės formuotojas Ąžuolas Misiukevičius puikiai žino, kad kartu su viešumu neretai ateina ir pykčio banga. Internete sulaukęs šimtų įžeidžiančių komentarų, Ąžuolas su policijos pagalba vieną iš komentatorių stipriai pamokė. „Tai labai gera pamoka žmonėms, kurie leidžia sau labai daug ir negalvoja apie pasekmes“, – įsitikinęs jis.
Ąžuolas Misiukevičius
Ąžuolas Misiukevičius kreipėsi į policiją / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.

Sekmadienį Ąžuolas Misiukevičius kreipėsi į sekėjus ir nusprendė jiems papasakoti istoriją su pamoka – kaip komentatoriams derėtų pasilaikyti piktus liežuvius už dantų.

„Šiandien noriu pakalbėti apie žeidžiančius komentarus internete. Kur yra riba? Apie tai aš norėčiau su jumis pasidalinti“, – savo pasakojimą instagrame pradėjo Ąžuolas.

„Yra įdomi istorija. Buvau nuvykęs į Alytaus policijos komisariatą. Galiu pasakyti, kad ikiteisminis tyrimas yra baigtas ir aš esu pripažintas nukentėjusysis.

Kaip viskas prasidėjo? Man paskambino nežinomas numeris, kai atsiliepiau, prisistatė Alytaus vyriausioji policijos tyrėja. Iš pradžių nesupratau, apie ką eina kalba. Man pasakė, kad kadangi po straipsniu apie mane yra įžeidžiantis komentaras, nori pradėti mano apklausą. Pasimečiau, ta prasme, juk gaunu šimtais komentarų... Paprašiau, kad atsiųstų elektroninį laišką ir dar kartą įsitikinčiu, kad tai yra tiesa.

Stopkadro nuotr./Ąžuolas Misiukevičius
Stopkadro nuotr./Ąžuolas Misiukevičius

Pasirodo, policija iš tiesų stebi viešose erdvėse komentarus. Kadangi žmogus parašė labai įžeidžiantį komentarą, policija ėmėsi veiksmų. Ne aš kreipiausi į policiją, nekovojau su vėjo malūnais, o policija stebi pati. Ir štai kokios pasekmės...

Kadangi esu nukentėjusysis, noriu įspėti, kad savo tuos pasipiktinimus galite pasilaikyti sau, nes viskas yra stebima. Prieš rašant blogus komentarus, 10 kartų pagalvokite, ar tikrai verta. Matote, kaip pasibaigia. O pasibaigė labai liūdnai. Labai džiaugiuosi, kad policija imasi veiksmų ir praneša tokius dalykus. Turi būti ribos. Jūs galite pasilaikyti savo liežuvį sau už dantų. Norite – eikite lauke diskutuokite, pasakokite, bet viešoje erdvėje, deja, labai gerai pagalvokite.

Po tuo straipsniu, tarp trijų šimtų kitų komentarų policija pastebėjo tą vieną ir išsprendė šitą situaciją. Kadangi žmogus prisišnekėjo ir atskleidė savo talentus, o aš esu nukentėjusysis, bus jam skirta bauda. Tai labai gera pamoka žmonėms, kurie leidžia sau labai daug ir negalvoja apie pasekmes. Važiavau į policiją ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų...“ – sakė Ąžuolas.

„Lietuvos policija – pasaka, tobula. Judate tik į priekį“, – galiausiai pasidžiaugęs savo auksine fraze pasakojimą baigė Ą.Misiukevičius.

Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Misiukevičius
Asmeninio albumo nuotr./Ąžuolas Misiukevičius

Primename, kad rugpjūčio mėnesį Ąžuolas Misiukevičius prabilo apie gautą grasinimą susidoroti. Dėl to jis kreipėsi į pareigūnus. Ąžuolui Misiukevičiui teko vykti į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Portalui Žmonės.lt jis patvirtino, kad sulaukė grasinimo, todėl nutarė nesėdėti rankų sudėjęs ir ėmėsi veiksmų.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo su manimi susidoroti“, – teigė Ą.Misiukevičius.

Asmeninio archyvo nuotr./Ąžuolas Misiukevičius kreipėsi į policiją
Asmeninio archyvo nuotr./Ąžuolas Misiukevičius kreipėsi į policiją

Vis dėlto kol kas pasakoti apie tai, kas ir kaip tiksliai jam grasino, Ąžuolas patikino negalintis.

„Kad ir kaip norėčiau, bet tam tikrų detalių aš negaliu atskleisti, kad nepakenkčiau ikiteisminiam tyrimui. Visa ta eiga rūpinasi mano advokatas, bet aš iš tikrųjų noriu labai padėkoti visai Alytaus policijai už sveiką požiūrį ir kad imasi veiksmų“, – sakė influenceris ir grožio specialistas.

Tiesa, pasidalijęs šia žinia, Ąžuolas sulaukė ne tik palaikymo. Viena žinutė jį papiktino.

„Gavau žinutę – tu esi viešas asmuo. Čia yra visiškas durnizmas – prie ko čia viešas ar ne viešas žmogus? Ne tame esmė. Kiek yra bepročių ir tokių žmonių, kurie grasina, daro visokias nesąmones. Tai, vadinasi, jie gali daryti ką nori, ar ne? Čia nieko bendro neturi su tuo, ar tu viešas, ar ne viešas. Yra ribos, kurių peržengti gal nereikėtų. Tai gal nepradėkime čia diskutuoti, kad tu viešas. Tai ką, aš dabar turiu užsidaryti ir kentėti? Ne, todėl, kad tai neturi nieko bendro su viešumu“, – kalbėjo Ą.Misiukevičius, taip paaiškindamas, kodėl dėl grasinimo nutarė kreiptis į pareigūnus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs