Badymas adatomis išgydė anginą

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas, kiekvieną rudenį kartojantis akupunktūros kursą, tikino, kad vaistų kasmet jam reikia vis mažiau.
Leonardas Pobedonoscevas
Leonardas Pobedonoscevas / Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr.

„Griebiausi to kaip šiaudo. Tai buvo paskutinė viltis atgauti balsą ir pasigydyti pūlingą anginą”, – prieš ketverius metus išgyventą ligą prisiminė vyras, draugų vadinamas tiesiog Leo.

Patikėjo stebuklu

Aktorius, laidų vedėjas iki šiol negali pamiršti, kaip vieną dieną staiga peršalo, užpuolė pūlinga angina, o baisiausia, kad parado ir balsą. Leo gėrė visus vaistus, kuriuos tik rekomendavo gydytojas, tačiau kai niekas negelbėjo, puolė į paniką. Mat po kelių dienų turėjo vesti rimtą renginį. „Man žūtbūt reikėjo atgauti balsą ir jėgas. Tėtis rekomendavo akupunktūrą pas vieną specialistą. Iki tol apie ją nieko nežinojau. O ir nebuvo nei noro, nei sveikatos domėtis. Pasitikėjau aklai, nes nebuvo kur dingti”, – L.T. pasakojo vyras. Pamatęs adatas neišsigando. Priešingai, prisipažino, kad be galo parūpo, kas su jomis bus daroma. Akupunktūrines adatas specialistas smeigdavo į biologiškai aktyvias odos vietas ir kurį laiką palikdavo. „Neatsimenu, kiek taškų man ten įdūrė, bet tikrai neskaudėjo. Į ausis nemažai prismaigstė, nes ten daugiausia taškų. Seansas truko gal 45 minutes. Ir ką jūs manote, po kelių tokių seansų įvyko stebuklas – atgavau balsą”, – kuo nuoširdžiausiai prisipažino Leo.

Seansai – dukart per metus

Pagerėjimas tąkart buvo toks akivaizdus, kad aktorius iki šiol ištikimas šiai gydymo procedūrai. Jos kursą Leo pereina bent dukart per metus: rudenį, kai apninka depresija, ir pavasarį. Beje, šis gydymo būdas, tikino, gelbsti ir nuo nemigos, padeda sumažinti įtampą. Paklaustas, ar nebandė kitų nedradicinių gydymo metodų, vyras neslėpė kadaise susidomėjęs homeopatija. Tačiau tęsti pradėtą gydymą pritrūko kantrybės:

„Jei atvirai, jis man nedarė didelio įspūdžio. Kai esi sveikas ir mėgini homeopatinius gėrimus, pradedi simuliuoti, nes nematai greito rezultato. Bet girdėjau, kad daug kam padeda.”
Kai kuriuos vaistus Leo vis dar nešiojasi kuprinėje, tačiau pastebėjo, kad kasmet jų prireikia vis mažiau. O ir medikai tvirtina, jog vyro imunitetas sustiprėjo.

Info:

Akupunktūra (pažodžiui – „įdurti adata”) – iš Kinijos kilęs gydymo būdas, kai adatomis veikiami biologiškai aktyvios kūno vietos. Kiekviena tokia vieta turi grįžtamąjį ryšį su kuriuo nors organu. Jų suskaičiuojama apie du tūkstančius.

Akupunktūrinės adatos įsmeigiamos į biologiškai aktyvias odos vietas ir kurį laiką paliekamos. Dūriai nėra skausmingi, nepažeidžiamas odos vientisumas.

Tyrimais įrodyta, kad akupunktūra skatina specifinių skausmą malšinančių medžiagų (endorfinų) išskyrimą ir slopina skausmą. Kinų medicina teigia, kad gyvybinė energija či žmogaus kūne teka kanalais, vadinamaisiais meridianais. Manoma, jog šie energijos kanalai yra susiję su įvairiais organais ar jų dalimis. Organizmas išsiderina, kai šie kanalai užblokuojami ir gyvybinė energija negali cirkuliuoti. Tada žmogus suserga.

Akupunktūra taikoma sergant lėtinėmis kvėpavimo takų ir ūmiomis peršalimo ligomis, bronchine astma, taip pat gydo virškinamojo trakto sutrikimus, stuburo, sąnarių ligas, alergiją. Ypač efektyviai malšina skausmą, stiprina imuninę sistemą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos