Juk įlįsti į svetimą kišenę, papletkinti apie kainas ar kažkieno turtus, nors kartais ir nenorime to pripažinti, yra vienas didžiausių žmonijos malonumų…
Žaidimas drąsiai leis kalbėti temomis, kurias kartais laikome… netaktiškomis
Nors tai domina kiekvieną, kalbėti apie pinigus, turtus ar kainas mums ne visuomet atrodo taktiška. O štai naujasis žaidimas tą leis daryti be jokių stabdžių, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.
„Kad būtų dar įdomiau, spėliosime ne tik konkrečias daiktų ar produktų parduotuvėse kainas, bet šniukštinėsime ir po pasaulinių žvaigždžių namus, spintas bei garažus. Sužinosime, kiek kainuoja privatūs atlikėjų koncertai, arba galėsime įsivaizduoti, kiek tektų sumokėti odontologui Naujojoje Gvinėjoje“, – intriguoja M.Stasiulis.
Pramoginiame TV žaidime dvi šeimas ar bičiulių kompanijas Mindaugas kas kartą pakvies intriguojančioms užduotims, susijusiomis su kainomis, pinigais, uždarbiu ir vertėmis.
„Trys žaidėjai komandoje – tai ir pagalba, ir didelė tikimybė įsižiebti ginčui ar konfliktui. Bet tai ir bus didysis žaidimo malonumas: diskutuoti, lieti emocijas ir įveikti varžovus“, – sako M.Stasiulis.
Patiems įvairiausiems žaidimams neabejingas Mindaugas neslepia – jie televizijoje galėtų būti rodomi kiekvieną dieną, ir net po kelis kartus! O ypač tokie, kurie įtraukia visą šalį…
„Kasdien yra tūkstantis galimybių susigadinti nuotaiką ar gauti šlapiu skuduru per veidą. O va linksmintojų, pozityvo nešėjų trūksta! Todėl labai džiaugiuosi šiuo nauju žaidimu. Spėlioti kainas bus smagu ne tik studijos žaidėjams, bet ir žiūrovams prie ekranų“, – įsitikinęs jis.
Kada taupiausiai yra tekę gyventi pačiam M.Stasiuliui?
Kiekvienas turime savas taisykles – kada taupome, o kada sau leidžiame mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais neskaičiuodami pinigų. Tokios taisyklės nėra svetimos ir laidos vedėjui.
Pavyzdžiui, išlaidauti drabužiams – ne jam.
„Nesu skudurų vergas. Taip, perku, atsinaujinu, bet tikrai nemokėsiu už marškinėlius 100 eurų, kai žinau, jog vakare apsidrėbsiu valgydamas. Drabužius perku vidutinio lygio parduotuvėse ir esu įsitikinęs, kad skambūs dizainerių vardai – tik vidinės tuštybės pamaitinimas. Aišku, jokiu būdu nesmerkiu tų, kurie tokius brangius dalykus perka“, – sako jis.
O kam pinigų M. Stasiulis niekuomet negailėtų? Vienas iš tokių daiktų yra automobilis, kadangi, anot Mindaugo, tai – ne tik kasdienio malonumo, bet ir saugumo klausimas. Taip pat – kelionės, nors limitai viešbučių kambariams ar nuomojamiems automobiliams taip pat egzistuoja.
Labiausiai keliauti Mindaugą traukia į Ispaniją, Graikijos salas ar Bali Indonezijoje. Anot jo, čia džiugina ne tik atmosfera, bet ir kainos.
„Ten randi džiugesį akims, malonumą skrandžiui, bendrauji su „fainais“ žmonėmis ir moki sąžiningas kainas. Kai plaukiame burine jachta po Graikijos salas, žinome, kad tavernose už 40 eurų dviem gausime puikų aštuonkojį, graikiškų salotų bliūdą, tsatzikio lėkštę ir suvlaki kalną“, – vardija jis.
Tuo tarpu labiausiai kainos iš proto Mindaugą vedė slidinėjant Šveicarijoje. Čia pagrindinio patiekalo, nors ir ne kažin kokio skonio, kaina gali siekti net ir 40 eurų! Taip pat nusistebėti privertė ir Karibų salos, kai teko buriuoti San Barte.
„Tokiose vietose jautiesi ne oriai – supranti, kad tave apiplėšinėja legaliu būdu. Bet, sumokėjęs už bokaliuką 15 dolerių, net negali iškviesti policijos“, – juokiasi jis.
O štai taupiausiai daugelis lietuvių teigia gyvenę studentavimo laikotarpiu. Tą patvirtina ir Mindaugas. Besijuokdamas jis dar prideda, kad per bakalauro studijas keturis metus išgyveno tik šventosios dvasios ir mamos kotletų pagalba…
„Kadangi iš kaimo atsiveždavau maisto, Vilniuje belikdavo nusipirkti batono, daug kečupo ir makaronų. Toks buvo mano pagrindinis pirkinių krepšelis“, – šypsosi jis.
Toks taupumas paskatino ir vaizduotę – kartu su bičiuliais, M. Stasiulis rasdavo pačių įvairiausių būdų pragyventi.
„Atėjus kritiniam laikui – viršijus ir taip mažą biudžetą – rengdavome labdaros akcijas. Jų metu su dideliais maišais eidavome per merginų kambarius ir prašydavome, kad mums atiduotų tuščią depozitinę tarą“, – sako jis neslėpdamas, kad dabar tokios istorijos kelia šypseną.
„Kas po kiek?“ – nuo rudens, kiekvieną šeštadienį per TV3.