D.Bilevičiūtė: „Jei A.Baukutė iš užsakovo negaudavo vokelio, baisiai supykdavo“

Dainininkė ir projektų organizatorė Daina Bilevičiūtė duodama interviu neigė kaltinimus sukčiavimu ir pažėrė ne itin linksmų atsiminimų apie darbą su dabartine Seimo nare Asta Baukute.
Daina Bilevičiūtė
D.Bilevičiūtė / Dainiaus Labučio/ „Scanpix“ nuotr.

Interviu su D.Bilevičiūte publikavo portalas klubas.lt, remdamasis žurnalu „Klubas“. Į klausimą, ar tiesa, kad jos bei kitų atlikėjų suburto klubo „6666“ narėms Nijolei Oželytei, Astai Baukutei bei Donaldai Meiželytei ne visada buvo sumokama už koncertus, D.Bilevičiūtė sakė, jog „nesumokėdavo ne tik joms, bet ir man“.

Paklausta, ar tiesa, kad buvusios klubo narės nebenori su ja turėti reikalų, atlikėja sakė: „Nėra ko slėpti – buvo ir negražių dalykų. Dabartinė seimūnė Asta Baukutė, jei iš užsakovo negaudavo vokelio, baisiai supykdavo. Nesusirinko žmonės į koncertą, nėra pinigų, o jai nusispjaut. Iki šiol atsimenu, kaip Asta su savo vyru lūkuriavo lauke ant suoliuko, kol aš, grasindama mafijos berniukais, reikalavau, kad užsakovai su mumis atsiskaitytų.“

D.Bilevičiūtė sako, kad tie, kas kaltina ją sukčiavimu, visų pirma turėtų tai įrodyti.  „Tikiu tik popieriais, o jeigu jų nėra – visos kalbos ir kaltinimai niekiniai. Dirbdama su „šeškėmis“ prisiklausiau, kad esu chamė, agresyvi, akiplėša, savanaudė, egoistė, bet visi šie epitetai su manimi neturi nieko bendra“, – sako D.Bilevičiūtė.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas: spręsk ir laimėk 300 eur vertės elektrinį dantų šepetėlį!
„Moerie“ plaukų priežiūros priemonių veidu tapo K.Meschino: pamilau jas jau po pirmo galvos plovimo
Reklama
Jautienos troškiniai – tobulas maistas šaltajam sezonui: vos kelios taisyklės ir gaminsite lengva ranka
Reklama
5 Graikijos kurortai – ką rinktis: salas ar sostinę?