Savo feisbuko įrašu F.M.Leščiauskaitė sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais.
„Žmonės piktinasi apdovanojimais. Kas kviečia policiją, kas rašo į portalus, kas į feisbukus. Deda nuotraukas, pyksta, niršta, kaltina.
Ir aš juos suprantu. Jie negali susitikti su artimais, negali nueiti į restoraną, negali pasiklausyti gyvo koncerto ar nueiti į teatrą, negali susirinkti švęsti – labai daug ko negali ir keistai man skamba tie, kurie tvirtina, kad anokie čia suvaržymai – galima visko į valias. Na, ačiū, kad į tualetą pasėdėti dar ramiai nueiti galima, tikra laisvė, dėkoju, kai trėmė Sibiran, juk šikt į vieną lauką suvarydavo, o čia štai kokie mes ponai. Ačiū.
Ne, nelyginu trėmimų su karantinu, čia tiems, kurie skaito, mato špygą ir smegenys kaip špyga.
Bet aš nepykstu. Nepykstu ir nesipiktinu – bent jau ant grupių, dainininkų, organizatorių. Kaip skelbiama, visi susirinko ištestuoti ir man tai atrodo nebloga ateities gyvenimo idėja. Gyventi ir testuotis, gyventi ir skiepytis. Ko tik reiks – bet gyventi.
Ant ko aš pykstu – ir manau pyksta dauguma pykstančių – tai ant nelygybės ir dvigubų standartų, kurie nuo pat pirmojo karantino pradžios išdraskė nervus ir viltis.
Nes jei galima rengti apdovanojimus su krūva išsitestavusių žmonių, tai su daugiausiai prieš 24 valandas padarytu testu turėtum patekti į restoraną, sporto salę, baseiną, teatrą, festivalį ir net šeimos balių.
Testai nėra šimtu procentų tikslūs, blablabla. Šioje situacijoje matoma, kad niekas neveikia šimtu procentų. Veiktų tik absoliučiai visuotinis užsidarymas namuose, be galimybės išeiti niekur, net į balkoną, jei jis per arti kaimyno, o dauguma jų per arti. Bet taip nebus. Taigi, šimtaprocentinio veikimo nėra ir nebus niekur. Yra tik susirgimo apimčių valdymas.
Žmonės nesuprato, kodėl negali dirbti masažistas, bet gali kosmetologas. Kodėl parduotuvėse grūstis, o jie negali sportuoti salėje. Kodėl drabužių parduotuvės, turinčios lauko įėjimą, gali dirbti, bet lauko įėjimą turintys restoranai – ne. Ir taip toliau, ir taip toliau. Ir tik todėl, kad žmonės pavargę ir supriešinti, kaltinimai plaukia tiems, kurie gali nors šiek tiek gyventi.
O Veryga lai netrina rankelėmis, nes nors ant dabartinės valdžios krenta nepasitenkinimas ir kritika – teisėti – tą šūdą, kurį jis voliojo, pralenkti būtų sunku.
Vienaip ar kitaip, žmonės pervargo. Žmonių psichologinė būklė yra labai bloga. Mano irgi“, – rašė F.M.Leščiauskaitė.
Primename, kad M.A.M.A apdovanojimai viešoje erdvėje kritikos sulaukė pirmiausia dėl to, jog vyksta tokiu metu, kai kiti žmonės negali nuvykti į kitą savivaldybę, aplankyti artimųjų, linksmintis.
Vėliau ne vienas dėmesį atkreipė į tai, kad svečiai būdami ant scenos nedėvėjo kaukių, nesilaikė saugių atstumų.
Tiesa, kaip skelbė organizatoriai, visi svečiai prieš renginį privalėjo pasidaryti koronaviruso testą ir tik gavę neigiamą jo atsakymą buvo įleidžiami į areną. Be to, tuo metu, kai nestovėjo ant scenos ir nepozavo ant raudonojo kilimo, jie privalėjo dėvėti kaukes.
Dėl pandemijos šiemet buvo ir gerokai sumažintas svečių skaičius – ceremonijoje dalyvavo tik organizatoriai, nominantai, jų artimieji, nominacijų teikėjai ir žiniasklaida. anksčiau buvo kviečiami ir kiti pramogų pasaulio atstovai, taip pat verslininkai, sportininkai.
TAIP PAT SKAITYKITE: Apdovanojimuose – įspūdinga pora: V.Bareikio atvykusi palaikyti I.Stonkuvienė pasipuošė vestuviniu apdaru
TAIP PAT SKAITYKITE: K.Meschino po gimdymo pirmąkart ant raudonojo kilimo: ant sužadėtinio OG Version kostiumo – 6000 kristalų
TAIP PAT SKAITYKITE: Nugriaudėjo jubiliejiniai ir pandeminiai M.A.M.A 2020 apdovanojimai: juose – užtikrintas „The Roop“ triumfas
TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A apdovanojimą atsiėmęs Vidas Bareikis eterio laiką skyrė ir LGBT
TAIP PAT SKAITYKITE: Raudonuoju kilimu žengusios „69 danguje“ – apie neįprastą jausmą ir į Tenerifę išvykusią I.Martinkėnaitę
TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A viešnias puošęs J.Statkevičius pats strategavo: „Žinojau, kad kiti rengsis juodai, tad apsirengiau baltai“