„Šioje fotosesijoje susijungė Neringos kraštas, kuris mane pavergė dar vaikystėje ir „Salanida“ kūriniai, kuriuos labai mėgstu, dėviu pati ir dovanoju mylimiausioms moterims savo gyvenime. Man pasiūlius tapti megztinių fotosesijos veidu labai apsidžiaugiau, kad galėsiu reklamuoti tai, ką iš tiesų pati nešioju ir kuo tikiu. Esu labai patenkinta šia fotosesija, nes pirmą kartą nuoširdžiai jaučiuosi savimi, be sunkaus makiažo ir tokia, kokią save matau pati“, – įspūdžiais dalinosi Gabrielė Martirosianaitė.
„Nida pirmiausia yra gamta ir tai kaip jaučiamės būdami čia. Mums svarbu, kad ši viena gražiausių Lietuvos vietų būtų mylima ir saugoma. Ne paslaptis, kad mados verslas ir greitosios mados kultūra nėra draugiški gamtai. Kasmet pasaulyje pagaminama apie 80 milijardų drabužių vienetų ir milijardai jų atsiduria sąvartynuose. Mes norime prisidėti prie atsakingos mados ir kurti drabužius, kurie būtų draugiški aplinkai, drabužius, kurie nebūtų išmetami po kelių apsirengimų. Gyvendamos šiomis idėjomis šią vasarą į savo megztų drabužių liniją įvedėme naują pluoštą – perdirbto džinso medvilnę. Tai – siūlas pagamintas iš senų džinsų ir atgimęs antrą kartą. Todėl tarp mūsų modelių nuo šiol galima rasti ir perdirbto džinso medvilnės megztinių, kurie ypač tinka vasarai ar ankstyvam rudeniui ir svarbiausia turi išliekamąja emocinę vertę“, – pasakojo viena iš „Salanida“ kūrėjų Silva Rindzevičiūtė.
„Jeigu kurti madą, tai tik atsakingai ir kuo labiau mažinant žalingą poveikį gamtai. Jei pirkti rūbą, tai tik pagalvojus apie tai, kiek kartų mes jį apsirengsime, kokiomis sąlygomis ir iš ko jis pagamintas. Mes tikime, kad anksčiau ar vėliau žmonės tai įsisamonins ir jie norės susitapatinti su tvarios mados idėjomis, o greitosios mados kultūra sulėtės“, – pasakojo Gabrielė Kerpytė.