Ar sunku buvo pereiti nuo teorinio darbo prie praktinio?
Įdomus nuotykis. Praktika be teorijos – nuobodu, o teorija be praktikos – nelabai prasminga. Matyt, man prireikė kad ir mažo, bet apčiuopiamo rezultato. Sako, moterims tai ypač būdinga, todėl jų ir mažiau abstrakčioje veikloje. Pavyzdžiui, politikoje. Natūralu, kad moterys ten nesiveržia, nes politikoje apskritai sunku pamatyti kokį nors rezultatą.
Turint tokius teorinius pagrindus verslą turbūt nesunku plėtoti?
Neseniai per valdybos posėdį patys nustebome pamatę skaičius. Nesuprantame, kaip atsitiko, bet pradinę verslo stadiją išgyvenome stebuklingai sėkmingai. Įsikūrėme per pačią krizę, metus dirbome turėdami vieną parduotuvę, o per kitus jų atidarėme penkias.
Kodėl – ekologiški produktai, o ne, tarkim, privati jogos, kurią praktikuojate jau 12 metų, mokykla?
Užsiimant dvasiniais dalykais arba konsultacine veikla man būtų sunku įkainoti produktą, tai yra paslaugą. Daug žmonių mano, kad to, kas perkama ir parduodama, vertė krinta. Kaip ekonomistė, labai teigiamai žiūriu į mainus, suprantu jų gražiąją pusę ir kad pinigai – tik mainų priemonė. Bet vis tiek kartais konsultuoju, jogos pratybas vedu, paskaitas apie meditacijas ar gyvenimo filosofiją skaitau nemokamai. Taip atiduodu skolą žmonėms, su kuriais esu susijusi, iš kurių kažkada mokiausi, kuriems jaučiu sentimentų ar dėkingumą.
Plačiau naujausiame žurnale „Laima“