„Labas visiems mano sekėjams, bendražygiams, kurie eina kartu su manimi šituo keliu. Tas kelias dar tik prasideda, dar manęs visko laukia. Vis bandau neišplėsti, bet norisi kalbėti plačiau ir iš visos širdies. Visų pirma, pastarąsias dienas galvojau apie tai, kaip man pasisekė, jog turiu tokį didelį palaikymą – tokią nuostabią šeimą, mamą, kuri pasirengusi padaryti dėl manęs viską ir visada. Tokį gerą vyrą, kuris šitoje situacijoje yra mano visiška atrama, paguoda – mes kartu ir paverkiam, ir pasidžiaugiam, kai yra gerų naujienų. Draugus, kurie mane išjaučia iš visos širdies ir, be jokio abejonės, man be galo pasisekė, kad turiu jus visus – tokią didelę palaikymo komandą.
Jūs man savo stiprybę, savo teigiamas emocijas, savo maldeles siunčiate kiekvieną dieną. Patikėkit, kiek man tai daug reiškia. Jeigu tik aš galėčiau visu šiuo palaikymu ir visais šiltais, motyvuojančiais žodžiais pasidalinti kartu su kitais, tokioje situacijoje atsidūrusiais žmonėmis, aš tikrai to norėčiau. Kiek pakalbu su gydytojais, tai, patikėkit manimi, kai kuriems to labai labai reikia ir labai labai trūksta“, – tikino moteris.
Į sekėjus Indrė kreipėsi turėdama tikslą – norėdama paskatinti prisidėti prie „Mamų unijos“ akcijos „3000 ledų porcijų pavirs linkėjimais „Mamų unija“ vaikams!“. Iniciatyva vyks Šeštadienį Vilniuje, parkelyje prie „Paviljono“.
„Visi, kurie rytoj planuojate suvalgyti porciją ledų, pasirinkite būtent šią vietą, kadangi visi pinigėliai virs parama vaikams, kurie serga onkologinėmis ligomis. Tikrai smagiai praleisite laiką ir kažkam padovanosite dėmesį. Vietoj tų visų gėlyčių, kurias norite siųsti man, padarykite tai, ko prašau“, – prisidėti prie gražaus darbo skatino Indrė Burlinskaitė-Vaisieta.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta itin jautriais žodžiais pasidalijo ir ketvirtadienį.
„Visada buvau sau griežta – ne taip kojas sustačiau, ne tuos batelius užsidėjau.
Per mažai gera, per mažai graži.
Po kiekvieno viešo pasirodymo sakydavau:
„Indre, galėjai geriau.“
Tą dieną, kai sužinojau, kad sergu vėžiu, pro akis prabėgo visas gyvenimas. Absoliučiai viskas, kas iki tol rodėsi reikšminga, įgavo kitą arba visai neteko prasmės.
Ugnis, kuria degiau, staiga prigeso. Ir aš sustojau.
„Besotė“, – sau pasakiau.
Iš tiesų, šiandieną man didžiausia šventė – kasryt nubusti mylimo vyro glėby. Ir svajoti, kad kažkuriai saulei pakilus aš ir vėl būsiu sveika“, – rašė Indrė Burlinskaitė ir pasidalijo nuotrauka.
„Branginkite akimirkas, artimus ir save“, – pridūrė ji.
„Esu po dar vienos operacijos. Man į petį įsiuvo Porto kateterį, kurį savo kūne turėsiu viso gydymo metu. Galvojau, pati operacija bus greitesnė ir paprastesnė, tačiau truko net 1 val. Šiandien, kaip ir vakar, visą dieną lovos režimas“, – rašė I.Burlinskaitė trečiadienio popietę.
Antradienį jai buvo atlikta pakartotinė biopsija, kuri turėjo padėti identifikuoti limfomos potipį ir agresyvumą.
Žmonės.lt primena, kad apie diagnozuotą kraujo vėžį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta intagrame prabilo praėjusią savaitę.
„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio, jis išplitęs“, – prisipažino moteris.
Po poros dienų moteriai nustatyta ketvirta limfomos stadija. Vėliau Indrė papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie jai sukėlė nerimą.
„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, – pasakojo ji.
Indrė pridūrė, kad tuomet ne kartą vyko į polikliniką atlikti kraujo tyrimų. Vis dėlto šie ligos nerodė. „Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.