Tik moterims skirto renginio metu I.Stonkuvienė atvirai prakalbo apie skaudžius gyvenimo etapus, skyrybas, apie kurias žinojo visa Lietuva.
„Tuo metu sunkiausia buvo nuslėpti visas emocijas, daug svarsčiau, ką apie mane pagalvos kiti. Pamenu, kai su ašaromis akyse buvo sunku žengti į sceną, bet nesigėdiju to fakto, kad yra sunku, nes turiu didžiulę dovaną būti saugioje aplinkoje. Moterų bendrystėje gali jaustis pažeidžiamas ir atvirai dalintis patirtais išgyvenimais“.
Tuos pačius jausmus neseniai išgyveno ir atlikėja Gabija Lokytė. „Su Indre patyrėme labai daug gražių akimirkų, bet ir labai daug skaudžių. Buvo atvejų, kuomet į sceną teko žengti visiškai palūžus. Atsimenu mane lydėjo skyrybų laikotarpis. Man asmeniškai viskas buvo nepaprastai jautru... Pamenu, kai dainavome kartu su Indre ir akyse kaupėsi ašaros. Mano scenos partnerė mane labai palaikė, paėmė už rankos ir kartu su manimi išgyveno sunkų laikotarpį, neleido pasiduoti“.
Fotogalerija:
Pasak unikalių renginių sumanytojos, dauguma moterų dar laiko save įspraudusios į rėmus.
„Daug darbų, veiklų bei rūpesčių turinčios moterys nėra geležinės. Reikia stengtis save priimti tokią, kokia esi toje būsenoje. Gyvenime būna visaip, būna skyrybos, būna, kad tu juokauji apie moteriškumą, skausmą, dainuoji ir linksmini, bet tuo pačiu ir pasikrauni. Noriu pabrėžti, kad tik moterims skirtuose renginiuose kiekviena drąsiai dalinasi savo patirtimi, nes tai yra saugi aplinka, kurioje nėra jokių išankstinių nusistatymų ar neigiamų reakcijų, atvirkščiai, jaučiamas stiprus palaikymas“.
Po renginio savo neeilinėmis istorijomis viešai dalinasi ir renginio dalyvės. „Labai dažnai po renginio prie manęs prieina moterys ir prisipažįsta, kad bijo pabėgti nuo smurtaujančio vyro. Būna atvejų, kai moterys atvirai pasako, kad tai pirmas toks vakaras po dramatiškų skyrybų, kuomet jos jaučiasi gerai. Garsus dalinimasis ir kalbėjimas apie savo jausmus padeda lengviau išgyventi net pačius didžiausius gyvenimo iššūkius“, – pasakojo Indrė.
Anot I.Stonkuvienės, ji visuomet stengiasi akcentuoti saugią aplinką jos renginių metu.
„Mes, moterys, turime teisę paleisti visas susikaupusias emocijas ir išgyvenimus, dalintis savo patirtimi ir drąsiai apie tai kalbėti. Nėra nieko gėdingo jaustis emociškai pavargusiai nuo rūpesčių, darbų, šeimos. Tam mes ir esame, kad viena kitą palaikytumėme ir nenuleistumėme rankų“.