Žiūrėkite

Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“

Irenos Starošaitės karjeros pradžia – Lukiškių kalėjime

LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ – iškilmingas Irenos Starošaitės gimtadienis. Į filmavimą susirinko geriausios Irenos draugės ir draugai bei buvę mokytojai, kurie studijoje pažėrė daugybę intriguojančių istorijų.
Irena Starošaitė
Irena Starošaitė / LNK nuotr.

Iki šiol mažai kas žinojo, kad pirmieji Irenos muzikos mokytojai – A. Ir V. Frankoniai. O humoristas Juozas Zavaliauskas – pirmųjų Irenos pasirodymų liudininkas. Netikėtai paaiškėjo, kad pirmieji Irenos ir Juozo koncertai vyko... Lukiškių kalėjime. Pasirodo būtent ten, palikusi savo darbą cirke, dirbo Irenos mama. J.Zavaliauskas džiaugsis, kad jam įsiminė ne tik koncertai Lukiškėse, bet ir laikas po jų.

„Lukiškių darbuotojai per videką man pirmą kartą parodė seksiuką. Žiūrėjom visą naktį“, - prisimins Juozas. Humoristas prisipažins, jog į tuomet dar 16-metės Irenos Starošaitės muzikinę programą jis iš pradžių nežiūrėjo rimtai. Tačiau išgirdęs, kaip ji dainuoja, nuomonę pakeitė.  „Maniau, kad ji – pacankė. Tačiau paaiškėjo, kad ta pacankė – labai gabi“.

Šventiniame filmavime paaiškės daugybė I.Starošaitės paslapčių. Pavyzdžiui tai, kad lietuvių kalbos ji išmoko būdama 16-os, kad tapti cirko artiste negalėjo dėl to, kad buvo per stambi, kad viename konkurse vos per plauką netapo nugalėtoja, nes ją nukonkuravo Filipas Kirkorovas.

Daug smagių istorijų iš Lietos popscenos žvaigždžių kasdienybės ir specialus Žilvino Žvagulio šou Irenai jau šį vakarą 19.30 val. tik per LNK laidoje „KK2 Penktadienis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos