Laidoje „Yra, kaip yra“ Jelena Tulčina paatviravo, kad senatvės nebijo ir jai specialiai nesiruošia, yra pasiryžusi senti natūraliai ir sako esanti prieš bet kokias grožio injekcijas.
„Žinoma, čia yra kiekvienos moters pasirinkimas, bet tai yra ir požiūris į save. Aš dar laukiu to amžiaus, kai pažiūrėsiu į veidrodį ir man norėsis jį kažkaip uždengti, – juokaudama kalbėjo J.Tulčina – Kol kas aš noriu senti natūraliai. Galbūt, jei mane kas nors jėga ten nuvestų ir paguldytų, aš tam pasiduočiau, bet žinau, kad paskui visa tai reikėtų palaikyti ir tas operacijas nuolatos darytis.“
J.Tulčina sako pastebinti, kad net ir pasidariusi plastinę operaciją, dažna moteris nesijaučia laiminga, tai net dar labiau paskatina jas užsidaryti savyje ir nerodyti emocijų – jos bijo, kad tai pakenks jų išvaizdai. Būtent tokia nepilnavertiška savijauta, pasak gydytojos, ir skatina senėjimo procesus.
„Kai pažiūriu į savo vyro akis, aš juose matau save, ten nėra jokios kitos moters. Man gera, aš šypsausi ir jokia viena ar kita raukšlė man netrukdo. Estetinė plastinė chirurgija yra tam, kad žmogus jaustų psichologinį komfortą. Jeigu jis jaučiasi gerai, jam to nereikia“, – kalbėjo J.Tulčina.
Natūralios medicinos gydytojos jaunystės ir geros savijautos paslaptis – saviti grožio ritualai. Vienas jų – maudymasis sniege. Savo patarimais ir pratimais ji dalijasi ir socialiniame tinkle – prieš keletą mėnesių įkeltas vaizdo įrašas, kuriame J.Tulčina maudosi sniege, peržiūrėtas beveik 190 tūkstančių kartų.
„Sniege maudausi jau 20 metų, tai darau kiekvieną žiemos dieną. Kai ateina vasara – maudausi šalia namų esančiame ežere. Taip pat turiu ritualą ant veido dėti ledukus, o ant smakro – karštą rankšluostį, tai palaiko kontrastą“, – pasakojo J.Tulčina.
Tačiau J.Tulčina primena, kad jokie pratimai ir savęs grūdinimas nepadės, jei nebus tinkamai maitinamasi. Tik sureguliavus mitybą, nustačius, kokie maisto produktai tinka organizmui, galima imtis kitų priemonių. Vienas jų – specialūs gimnastikos pratimai, J.Tulčina kasdien padaro 300 pritūpimų.
„Limfa ir veninis kraujas teka iš apačios į viršų. Jeigu mes nejudame, tai 90 procentų kraujo pakils, o 10 pasiliks. Todėl atsiranda patinimai ant kojų, taip pat ant veido. Nereikia gydytis šlapimą valančiais vaistais. Reikia tiesiog valgyti subalansuotą maistą, kad limfa nesustotų, taip pat svarbu judėti, kad ji cirkuliuotų“, – sakė J.Tulčina.
Kalbėdama apie papildus, J.Tulčina atkreipia dėmesį, kad daliai žmonių jie gali netikti, priešingai – tik dar labiau pakenkti. Todėl prieš ką nors bandant, ji pataria pirmiausia išsiaiškinti, ar tai tikrai tinka konkretaus žmogaus organizmui.