Ką gi reiškia ta geroji maištautoja? N.Bunkė turi paaiškinimą – tai mergina, kuri turi stiprų charakterį, tačiau prireikus sugeba būti švelni ir draugiška. Tokia, kokia ji ir buvo paauglystėje.
„Mokykloje mėgau labai ryškiai dažytis – tikrai savęs negiriu už tai, bet taip buvo. Kai pavaduotoja kartą man liepė dažus nusivalyti, aš jai pasiūliau pasikeisti savo rožinį kostiumėlį, kuris tikrai nekaip atrodo. Aišku, toks pasiūlymas baigėsi šuoliavimu pas direktorę...“ – kaip mokykloje prasiverždavo jos paaugliška drąsa atsiminė N.Bunkė.
Atlikėja pridūrė, kad nors ir mokėdavo pakovoti už save ir aršiai ginti savo nuomonę, žinojo, kada geriau prikąsti liežuvį už dantų ir būti draugiškai.
„Su kai kuriais žmonėmis leisdavau sau nesutarti, bet žinojau ir tai, su kuriais geriau sutarti ir nesipykti. Kai reikėdavo, mokėdavau susitarti su mokytojais, kad išleistų mane koncertuoti, mat lankiau muzikos mokyklą, chorą. Pamenu, buvo tokia forma muzikos mokykloje, kurią reikėdavo užpildyti mokytojams prašant, kad iš pamokų išleistų koncertuoti. Tai aš tą formą buvau nugvelbusi ir atsispausdinusi jų kopijų daugiau negu reikėjo“, – kvatojosi N.Bunkė, atsiminusi šį būdą „nusimuilinti“ nuo nemėgstamų pamokų.
Močiutės daržai ir slapti vakarėliai
N.Bunkė pasakojo, kad nors paauglystėje lankė muzikos mokyklą ir laisvo laiko būdavo ne tiek ir daug, vis dėlto panorėjus jo atsirasdavo ir siautulingiems vakarėliams, ir močiutės daržų ravėjimui.
„Kadangi lankiau muzikos mokyklą, tai tuo metu, kai kitos paauglės nerūpestingai laiką leisdavo kieme, aš būdavau joje arba mokydavausi namuose groti pianinu. Galų gale jeigu to nedarydavau, tai reikėdavo šiaip pamokas ruošti. Na, o vasaras leisdavau kaime pas močiutę, todėl dabar taip mėgstu turėti savo daržą, auginti daržoves“, – kikeno N.Bunkė.
„Tos brandžiosios paauglystės laiku, žinoma, būdavo ir pasilinksminimų. Vienos klasiokės tėvai vis išvažiuodavo į sodą, tai laisvą plotą išnaudodavome kaip reikiant (kvatojasi). Toji klasiokė buvo labai pavyzdinga mokinė, labai gerai mokėsi, protinga mergina, tačiau kai tik ji peržengdavo mokyklos ribas, tas jos pavyzdingumas kaipmat kažkur išgaruodavo. Pas ją vykdavo tokie vakarėliai!“ – net šūkteli juos atsiminusi Natalija.
Vis dėlto juose mergina neprarasdavo kontrolės ir sveiko proto: „Tėvai paauglystėje labai manimi pasitikėjo, niekada nerūkiau ir nerūkau iki šiol, nesu ir iš tų, kuri paauglystėje būtų padauginusi alkoholio.“
Meilės dramos su dūžtančiomis širdimis
Dainininkė pasakojo, kad paauglystėje spėjo patirti ir meilės dramų – tai ji būdavo ką nors įsimylėjusi, tai ją koks nors kiemo ar klasės vaikinas nusižiūrėdavo. Moteris juokėsi atsiminusi, kaip paauglystėje kildavo didžiausios dramos tokiais momentais, kaip antai pamačius į akį kritusį berniuką besišnekučiojant ar šokant su kita mergaite. Tokiais momentais į pižamų vakarėlį susirinkęs būrys merginų nuoskaudas liedavo iki paryčių.
Plepėdavome iki ryto, liedavome ašaras ir nuoskaudas dėl visokių meilių, sudaužytų širdžių...
„Paauglystėje man labai patikdavo pižamų vakarėliai su merginomis – plepėdavome iki ryto, liedavome ašaras ir nuoskaudas dėl visokių meilių, sudaužytų širdžių...“ – pasakojo N.Bunkė.
„Pamenu, kelerius metus draugavau su klasioku, bet išėjo taip, kad po vasaros susiradau kitą (juokiasi). Klasiokui tai pasakiau, nes kai grįžau iš kaimo mano tas naujas romanas vis tiek išaiškėjo. Kulminacija – dužo širdys, vyko dramos“, – iš paaugliškų melodramų juokėsi pašnekovė.
Paauglystėje pinigų užsidirbdavo pati
Atlikėja pasakojo, kad nepaisant to, jog papildomai lankė muzikos mokyklą, vasaras leisdavo kaime padėdama močiutei, linksmindavosi vakarėliuose ir patyrė nemažai paaugliškų meilės dramų, dar suspėdavo ir pati užsidirbti pinigų.
„Tėvai turėjo versliuką, į kurį mudvi su seserimi irgi buvome įsuktos. Jeigu norėdavau, galėdavau užsidirbti pinigų – o aš, žinoma, norėdavau. Būtent dėl to jau būdama paauglė turėdavau savų pinigų – pamenu, leidau sau nusipirkti muzikinį centrą arba sutaupytus 2000 litų paskyriau muzikinio klipo sukūrimui“, – apie dar paauglystėje atsiradusį savarankiškumą pasakojo N.Bunkė.
„Kadangi visada turėjau daug veiklos, tai ir dabar esu tokia, kad vienu metu galiu daryti dešimt darbų“, – šypteli ji.