Apie parduodamą šeimos sodybą Kristina viešai iš pradžių paskelbė šeštadienio popietę. Savo feisbuko paskyroje ji atskleidė ir priežastį, kodėl buvo ryžtasi tokiam sprendimui.
„Kartu su šeima nusprendėme, kad mums nepavyks tinkamai pasirūpinti vaikystės sodyba, kuri yra Anykščių krašte. Bet taip norėtųsi, kad ji suteiktų laimės kažkam, kas ieško atokesnio nuo miesto šurmulio kampelio“, – rašė K.Navickaitė-Tina.
Kristina neslėpė, kad ši sodyba jai kelia didelius sentimentus. Tad atsisveikinti su vieta, kurioje likę tiek daug prisiminimų, bus išties sunku.
„Tai mano vaikystės vasaros namai... Taip nelengva paleisti, bet norisi, kad kažkam tai suteiktų džiaugsmo, kaip man vaikystėje. Kiek ten uogauta ir grybauta... Karstytasi po obelis ir bėgiota po pievas ir miškus... Ten vaikystės liepa prie namo ir žemuogių kalvelė. Ech, kad taip vėl į vaikystę nuskridus... Man ten buvo labai smagu“, – į nostalgiškus prisiminimus nusikėlė K.Navickaitė.
15min susisiekus su Kristina, ji pasakojo, kad šioje sodyboje prabėgo bene visos jos vaikystės vasaros. „Mes visi pusbroliai, pusseserės būdavome atvežti, palikti diedukams ir ten nuolatos vasarodavome“, – su šypsena prisiminė ji.
Pastaruoju metu sodyboje dar ilgą laiką gyveno K.Navickaitės tėtis, tačiau pernai jam mirus, šiais namais nelabai buvo kam rūpintis. Ir nors retsykiais juos dar aplankydavo, trukdė atstumas – pavyzdžiui, Kristina gyvena Klaipėdoje, todėl į Anykščių rajoną dažnai neprivažinėsi.
„Po tėčio mirties ten visai vieniša liko, o kažkam būti tai reikia, bet suprantu, kad niekas iš mūsų kaip ir nelabai gali. Kaip ir norisi kažką veikti, bet nėra lengva, nes visi turi savo planus, savo namus, visi kažką veikia, tai pagalvojau, kad jei atsirastų šeimininkai, kurie gerai ten jaustųsi, tai, matyt, ir sodybai būtų fainiau“, – sodybos pardavimo priežastis 15min pasakojo K.Navickaitė.
Parduodamos sodybos nuotraukos – galerijoje:
Kristina svarsto, kad tam žmogui, kuris nuspręs įsigyti šią sodybą ir prikelti ją naujam gyvenimui, atsivers nemažai galimybių. Moters teigimu, ten nemažai žemės, erdvės, todėl galima ūkininkauti, turėti daržą, o kartu ir pabėgti iš miesto, pasislėpti nuo triukšmo.
„Šiais laikais daug žmonių to ir ieško. Galbūt kažkas pavargsta nuo to šurmulio, ir ypač dabar, kai dar viruso banga, kai kurie nori gyventi trupučiuką atokiau nuo miesto“, – kalbėjo K.Navickaitė.
Už 75 kv.m. namą su 620 a. sklypo plotu, kuriame galima pradėti ūkininkauti, prašoma 40 tūkst. eurų. Skelbime nurodyta, kad sodyba yra maždaug 200 metrų nuo pagrindinio kelio Ukmergė-Utena, miško apsuptyje, tad aplink vyrauja ramybė. Be to, rašoma, kad teritorijoje yra ūkiniai pastatai – tvartas, klėtis. Taip pat elektra ir šulinys.