LNK laidoje „Bus visko“ Marius prisipažino, kad emigruoti jį privertė aplinkybės, kurios susiklostė dėl kovido pandemijos. Vyras kategoriškai atsisakė skiepytis, tai esą stipriai paveikė ne tik jo pajamas, bet ir socialinį gyvenimą, rašoma pranešime spaudai.
Vos tik pasitaikė proga, jis nieko nelaukęs priėmė sprendimą emigruoti. Nors per visą savo gyvenimą Marius yra aplankęs daugiau nei keturias dešimtis šalių, vyras prisipažįsta, jog būtent Rio de Žaneiro miestas jį nustebino labiausiai. Bene didžiausią įspūdį vyrui paliko vietinės Lotynų Amerikos moterys, kurios, pasak Mariaus, visiškai neatitiko jo skonio ir mintyse susikurto idealo.
„Man kliuvo tie užpakaliai, aš galvodavau, Dieve, tavo didelis užpakalis ir kam tu jį dar didini, kam to reikia?” – savo įspūdžiais laidoje dalijosi Marius.
Marius sako, kad daugeliu atvejų toks pernelyg sureikšmintas kūno kultas reiškia masiškai atliekamas plastines operacijas arba alinančias treniruotes sporto salėje. Vyras prisipažįsta, kad labiausiai jį šokiravo vietinių moterų drąsa visus savo kūno iškilumus akivaizdžiai pabrėžti vos intymias vietas dengiančiais drabužiais. Tokius įpročius ten praktikuoja absoliučiai visos moteriškosios lyties atstovės – ir mažos mergaitės, ir garbaus amžiaus moterys.
„Brazilijoje visa laiką gyvenau prie jūros ir niekada nemačiau nė vienos moters ar mamos uždaromis kelnaitėmis. Praktiškai visos eina su stringais ir tai nepriklauso nuo amžiaus, ir mažos mergaitės, aštuonerių ar dešimties metų, ir pensinio amžiaus moterys juos dėvi. Na, o jeigu kelnaitės vos kiek uždaresnės, tai jas vis tiek susikiša į užpakalį. O viršutinė maudymuko dalis vos dengia spenelius”, – pasakojo vyras.
Panašu, kad Lotynų Amerikos moterys pakankamai liberaliai žiūri ne tik į savo drabužių spintą, tačiau ir į meilės reikalus. Nors svetur Marius skrido tikrai ne romantinių nuotykių ieškoti, o ir į pasimatymus nevaikščiojo, vis dėlto vyras negalėjo nepastebėti gana laisvamaniško tiek vyrų, tiek moterų gyvenimo būdo. „Vienos nakties nuotykis ar koks trumpalaikis romaniūkštis ten visiškai normalus dalykas. Turėti ne vieną, o du, tris, keturis ar net penkis partnerius, ne visus vienu metu, bet keistis ir dalintis yra normalus dalykas. Niekas už tai neteisia ir niekas to neslepia”, – atviravo Marius.
Žmonės Rio de Žaneire yra ne tik aistringi, drąsūs, tačiau ir be galo draugiški. Marius ten labai greitai susirado naujų bičiulių, nuolat sulaukdavo pakvietimų į įvairias vakarienes bei vakarėlius.
Žmonės puikiai pažįsta vieni kitus, sveikinasi rodydami liuksą, kaimynas tampa lyg šeimos narys. Artimas santykis su kaimynais ne tik gali praskaidrinti nuotaiką rytais, tačiau ir garantuoja saugumą. Marius sako, kad tikras kaimynas Brazilijoje yra kur kas patikimesnis už apsaugines signalizacijos sistemas ar vaizdo stebėjimo kameras.
„Jeigu tu negyveni aktyvaus socialinio gyvenimo, tuomet ir atsiduri pavojuose. Ten labai veikia garbės ir pagarbos kodeksas, kad su kitais turi elgtis taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi. Jei puikiai sutari su visais, esi saugus”, – atskleidė Marius.
Kaip įsigyti nuosavą būstą vos už kelis tūkstančius eurų, kiek kainuoja pragyvenimas Rio de Ženeire ir kaip oriai pragyventi Brazilijoje gaunant lietuvišką pensiją – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.