Mantas Petruškevičius atviras – šeimos modelis jo nevilioja: „Būtų nuobodu mylėti vieną gėlę“

Tarptautinio pripažinimo sulaukęs dekoro bei floristikos meistras Mantas Petruškevičius itin gerbia savo asmeninį gyvenimą ir apie jį neatvirauja, tačiau dalyvaudamas naujoje Aurimo Kamantausko tinklalaidėje „Kamantinėjimai“ menininkas atvirai dalijosi savo mintimis tiek apie jį labiausiai įkvepiančius darbų projektus, tiek ir apie asmeninį gyvenimą.
Mantas Petruškevičius
Mantas Petruškevičius / Gabrieliaus Jauniškio ir „AA Studio Photography“ nuotr.

Dalyvaudamas laidoje M.Petruškevičius atskleidė, kodėl šeimos modelis – mylima antra pusė, namas ir vaikai – jo nevilioja.

„Nenoriu būti butaforinis ir sakyti, kad laimė yra gyventi su tuo ar anuo, turėti vaikų, namą – visa tai ne man“, – teigia M.Petruškevičius.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius, Aurimas Kamantauskas
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius, Aurimas Kamantauskas

Prabangiausias pasaulio vietas garsenybių vestuvėms dekoruojantis M.Petruškevičius savęs sėsliame gyvenimo kelyje kol kas nemato: laisvos sielos menininką traukia pokyčiai ir potyriai.

„Man turbūt būtų nuobodu mylėti vieną gėlę“, – tinklalaidėje „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“ kalbėdamasis su režisieriumi, renginių agentūros „ReKūrai“ vadovu A.Kamantausku kukliai šypsodamasis pripažino floristikos meistras.

Vis dėlto pati įsimylėjimo būsena, M.Petruškevičiaus teigimu, yra itin svarbi jo kasdienio gyvenimo bei kūrybinio įkvėpimo dalis.

„Manau, kad man įsimylėti yra būtina ir aš tą daryti turiu priverstinai. Turiu sutikti tokią gražią gėlę, kurią, eidamas pieva, norėčiau nuskinti“, – laidoje šmaikštauja garsus meno pasaulio atstovas.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius

Reiklus sau ir kitiems

Gražiausios gėlės paieškos vyrą lydi ir karjeroje: laidos metu kūrėjas atvirai pasakojo apie vidinį norą nuolat siekti tobulybės ir dėl to kylančius iššūkius.

„Man daug kas siūlo atsipalaiduoti, leisti komandai aplink mane išsiplėsti ir perleisti jiems visą valdymą, bet aš vis dar kažkaip nepaleidžiu“, – apie perfekcionizmą bei vadovavimą atviravo žymusis floristas.

Nors dekoro meną įvaldęs M.Petruškevičius, prisimindamas vaikystę, džiaugiasi, jog užaugo Lietuvoje, tačiau kurti vien savo gimtinėje jis nenorėtų – tai reikštų stagnaciją.

„Įrodyti Šiauliuose ar Panevėžyje, kad moki gerai surišti puokštę – čia nėra ir niekada nebuvo mano siekiamybė. Visada norėdavau kažko daugiau ir dabar to paties noriu. Visi projektai užsienyje, prestižiniai renginiai, garsių kompanijų vardai, su kuriais bendradarbiauju, mane labai įkvepia ir kartais tai nėra apie atlyginimą, tiesiog suteikia labai didelių pliusų ir neleidžia būti prarūgusiu vandeniu, kuris nuolat kuria vietinei publikai“, – aiškina kūrėjas.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius, Aurimas Kamantauskas
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mantas Petruškevičius, Aurimas Kamantauskas

Paklaustas, ar būtų norėjęs augti kitokiomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, Italijoje, M.Petruškevičius nė sekundės nedvejoja ir šypteli: „Nereikia nuo vaikystės gyventi rūmuose, kad turėtum gerą skonį. <...> Pas mane tokių rūmų nebuvo – gal ir gerai, kad nebuvo, nes aš dabar bandau juos kurti kitiems.”

Visas pokalbis apie vaikystę, meilę, laimės paieškas, nestandartinius jaunavedžių prašymus ir gėles – žydinčias, spalvotas ir savaip unikalias:

VIDEO: Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus #19 Pokalbis su Mantu Petruškevičiumi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų