Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Marius Siparis režisūros mokslus kremta Malaizijoje

Pasiilgęs šeimos, sniego ir lietuviškos virtuvės, iš tolimosios Malaizijos kalėdoti gimtinėje ką tik grįžo TV prodiuserės Ugnės Siparienės (40) ir jos vyro – žinomo aktoriaus Sauliaus Sipario (51) – vyresnioji atžala aštuoniolikmetis Marius. Egzotiškoje šalyje jis ne atostogavo, o studijuoja. Rinkdamasis profesiją, į vieną sujungė abiejų tėvų kelius: semiasi kino ir televizijos režisūros paslapčių.
sipariuks.jpg
sipariuks.jpg / Nuotrauka iš asmeninio albumo (Marius – dešinėje)

Kodėl Malaizija? Kodėl kino režisūra, o ne, pavyzdžiui, aktoriaus meistriškumo studijos?

Patinka kinas. Iš pradžių svarsčiau ir apie aktoriaus profesiją. Bet tėtis labai pyko, mama – dar labiau. Tada apsisprendžiau rinktis režisūrą. Lietuvoje ne taip paprasta, studijos labai brangios. Pagalvojau, kad gal geriau bandyti užsienyje. Ir nebūtinai Europoje ar Jungtinėse Valstijose...

 „...ir užgulėme internetą, – pasakoja Ugnė. – Limkokwingo universitete net septyniasdešimt procentų studijų kainos dengia Malaizijos valstybė, tad mums vienas kursas tekainuos keturis tūkstančius litų.“ „Kad Marius įstojo į universitetą Malaizijoje – man didelis moralinis pasitenkinimas. Metų orgazmas, kokio nesu patyręs per visą gyvenimą, – tiesiai rėžia Saulius. – Kaip reagavau, kad sūnus nori studijuoti kinematografiją? Labai blogai. Nes studijos pas mus prastos, o variantų daugiau – jokių. Kinas – tai verslas, ko nesupranta lietuvaičiai. Perspektyvų, sakykime atvirai, Lietuvoje nėra. O dabar Marius jau tapo pasaulio piliečiu, mezgasi jo tarptautiniai ryšiai. Išties mano džiaugsmas didžiulis, kad į pasaulį išplaukia“, – jausmų neslepia populiarus aktorius.

Apie studentavimo Malaizijoje ypatumus – šios savaitės „Žmonėse“
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos