Dizaineris Egidijus Sidaras nevadina moteriškų sąsagų novatoriškomis, bet, anot jo, šiuo metu tai yra madinga: „Vyrai perima iš moterų puošnumą, moterys iš vyrų – griežtumą, bet dviračio madoje neišrasi, kaip ir kelnės, sąsagos jau seniai yra moteriško garderobo dalis.“
Renginyje apsilankiusi Skaiva Jasevičiūtė išdavė, kad seniai nebeskirsto mados į vyrišką ir moterišką. „Atsiradus sąvokai metroseksualumas, lyčių lygybei, vyrai taip pat vogė iš mūsų sijonus, tad kodėl gi mes negalime pasiimti iš jų garderobo sąsagų, kurios gali būti labai stilingos, ar kaklaraiščių. Šiais laikais apskritai nėra skirstymų – vyriškas ar moteriškas, daiktai tiesiog yra pritaikyti vienai ar kitai lyčiai. Nors tikiuosi, kad moterys nepradės augintis ūsų, bet juk su laiku gali nutikti visko“, – juokavo pašnekovė.
„Sąsagas renkasi tos moterys, kurios nešioja oficialesnius rūbus, o aš nepriklausau tai moterų kategorijai, kurios dažnai vilki marškinius, bet pažiūrėti iš šono man labai gražu“, – sakė S.Jasevičiūtė.
Jos drabužinėje vieninteliai vyriški daiktai – vyriško tipo bateliai ir kaklaskarė, tinkanti prie švarko, tačiau pirmenybę ji teikia moteriškiems siluetams. „Sąsagas renkasi tos moterys, kurios nešioja oficialesnius rūbus, o aš nepriklausau tai moterų kategorijai, kurios dažnai vilki marškinius, bet pažiūrėti iš šono man labai gražu. Turiu porą komplektų sąsagų, vienos dovanotos draugų, kitos – rankų darbo dovana, kartais jas smagu įsisegti, kai nusibosta auskarai ar kita bižuterija“, – sakė S.Jasevičiūtė.
Visuomet elegantiškas dizaineris Seržas Gandžumianas, paklaustas, kodėl moterys skolinasi vyriško garderobo detales, atskleidė liberalų požiūrį. „Aš už difuziją, už tai, kad vyrai naudotų moteriškus aksesuarus, moterys – vyriškus, vyrui tai suteikia žavesio, moteriai – griežtumo. Šie pasikeitimai yra labai svarbūs, ne tik šukuosenos, bet ir aksesuarų, batų, laikrodžio, tų pačių sąsagų – tai sudaro tikslingą ir savitą įvaizdį“, – aiškino mados kūrėjas.