Dizainerė sakė, kad į Tokiją, kur birželio 4–6 d. vyks paroda, ji veš apie šešiasdešimt rankinių. Ar visos jos bus pristatomos dar neaišku.
Po to, kai prieš metus viešėjo Japonijoje, I.Serapinienė daug sužinojo apie šios šalies gyventojų charakterį ir įpročius. Informacijos jai suteikė šioje Tolimųjų Rytų šalyje gyvenanti pusseserė Neringa ir keli japonai, su kuriais autorė bendrauja socialiniais tinklais.
„Japonės – santūrios, jautrios, elegantiškos. Visai kaip paukštis, pasirinktas naujausios kolekcijos simboliu“, – apie gervę kalbėjo kūrėja.
I.Serapinienė neabejoja, kad japonams svarbu yra ir daikto išvaizda, ir jį kūręs žmogus. Jei kas nors iš šių elementų jiems nepatinka, tuomet net brangiausią aksesuarą gali siūlyti nemokamai, niekas jo neims.
I.Serapinienė kol kas apie užsakovų būrius iš Japonijos nesvajoja. Ji įsitikinusi, kad rasti savąją rinką jai prireiks bent trejų metų.
„Tą dieną, kai sprendžiau, ar skristi į Japoniją, mano gyvenime įvyko net keletas įdomių sutapimų. Vyras gavo bilietus į tik kelias dienas Kaune rodytą oratoriją „Sakurų prisiminimai“, mūsų sėdimos vietos buvo pakeistos į daug geresnes, o po premjeros žurnalistams teko duoti interviu apie Japoniją. Tai buvo ženklas, kad turiu vykti“, – sakė I.Serapinienė.