„Nukritęs ant žemės supratau, kad akimirkai man buvo aptemusi sąmonė“, – apie scenoje patirtus negalavimus pasakojo baleto meistras.
Įtemptas gyvenimo tempas, noras pasiekti karjeros aukštumų, nuolatinis bėgimas dažniausiai baigiasi visišku organizmo išsekimu, insultais, infarktais… Kas nutinka, kai gyvenimas smogia į jautriausią vietą – sveikatą? Savo skaudžiomis patirtimis pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ dalinosi garsūs šalies žmonės.
Dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis pirmą kartą atvirai papasakojo, jog patyrė organizmo išsekimą. „Jau kuris laikas mano venos subadytos nuo leidžiamų vitaminų, o užmigti galiu tik su tablete“, – kalbėjo neseniai „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavęs atlikėjas.
Smuikininko Vilhelmo Čepinskio sveikata buvo susvyravusi per patį koncertą, kurio metu jis jautė tarsi būtų dalelei sekundės praradęs sąmonę. V.Čepinskis tą akimirką labai išgyveno dėl kritinės savo tėčio būsenos. „Pamačiau, kad mano tėtis jau sukniubęs, jį laiko už pažastų, o jo galva pasvirusi į šoną“, - jausmais dalinosi smuikininkas.
Įtemptu ritmu gyvena ir orkestro „Niko“ vadovas Gediminas Gelgotas. Būdamas 20 metų jis įsigijo net keturias skrandžio opas. „Daktarė pasivedė mane į šoną ir sako: jūs negalite šios veiklos toliau tęsti“, – prisiminė 25-erių metų menininkas.
Seimo narė Dangutė Mikutienė negailėjo patarimų, kaip tausoti sveikatą, tačiau prasitarė, jog pati sau pritaikyti juos pamiršta. Per savo politinę karjerą moteris bent tris kartus yra balansavusi tarp šiapus ir anapus.
Kaip išmokti laiku sau pasakyti „stop“?! Patarimai ir atviri pasakojimai laukia pirmadienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.