Norėdama parduoti nebedėvimus drabužius ar aksesuarus N.Šiaudikytė užsiregistravo viename mainų ir pardavimų portale internete.
„Burberry“, „Valentino“ „Guess“, „Prada“, „Hermes“ – jos anketoje dominuoja vardiniai daiktai, už kuriuos gali tekti sumokėti ir 700 eurų. Batai, papuošalai, rankinės, suknelės, paltai – tai, ką galima rasti Neringos išparduodamų daiktų sąraše.
„Noriu parduoti daiktus, kurie man nebereikalingi. Tiesa, pardavinėjimo patirtis išties visokia – kartais moterys labai patenkintos, nes įsigijo iš manęs beveik visai nedėvėtą vardinį drabužį ir kur kas pigiau, kitoms kas nors nepatinka, klausinėja, aiškinasi. Visokių žmonių būna, aš tik džiaugiuosi už tas, kurias mano prekės džiugina, juk įsigyti kažką įdomesnio ar prabangesnio kainuoja nemažus pinigus. Čia – galimybė gerą daiktą gauti bent su 50 procentų nuolaida – argi ne šaunu?“ – sakė Žmonės.lt kalbinta Neringa.
Atlikėja atviravo, kad kai kurių daiktų taip ir neišbandė pati, mat nusipirko spontaniškai neapgalvojusi, arba tik vėliau susivokė, kad neturi jų prie ko derinti.
Išmesti gerus daiktus, anot merginos, būtų mažų mažiausiai nelogiška, juolab, kad už juos buvo sumokėta apvali suma.
„Kadangi dauguma daiktų – vardiniai, parduodama juos noriu susigrąžinti bent dalį pinigų. Dalį daiktų pirkau su nuolaida, o juk mes, moterys, taip kartais pasielgiame – susigundome dėl nuolaidos, nors nepagalvojame, ar mums to daikto iš tiesų reikia, ar derės... Vis dėlto jeigu jau keletą metų daiktas nenaudojamas, esu linkusi jo namuose nebelaikyti“, – teigė N.Šiaudikytė.
Neseniai vienai merginai Neringa pardavė „Burberry“ aukštakulnius, su kuriais sakosi pati atrodžiusi tiesiog negražiai: „Atrodžiau kaip krepšininkė, jie buvo man per aukšti. Pirkau, nes labai gražus modelis, tačiau vėliau suvokiau, kad būtent man jie netinka, negana to, dar ir truputėlį per maži. Juos įsigijo daug žemesnė mergina, kuri rašė, jog yra labai patenkinta šiuo pirkiniu. Kaip nesidžiaugsi – juk aš mokėjau 800 eurų, o jai pardaviau už 150 – visi laimingi.“
Neringa šypsosi – jai džiugu, kai vertingi daiktai randa naują šeimininkę, o už gautus pinigus ji gali įsigyti kažką naujo sau. „Noriu skatinti tai, kad daiktai būtų prikeliami naujam gyvenimui, judėtų toliau, juk kas vienam nebetinka, kitam gali suteikti džiaugsmo“, – neabejojo pašnekovė.