„Patrulio“ Butnoriaus šeima prabilo apie Milisandros Radzevičienės terorą: „Grasina sušaudyti, užkasti“

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina prakalbo apie sulauktus grasinimus ir bemaž šešerius metus besitęsiantį terorą. Pasak poros, šį patiria iš žinomos moteris – kito grupės „Patruliai“ nario Algio Radzevičiaus žmonos Milisandros.
Juozas Butnorius su žmona Gražina, Milisandra Radzevičienė
Juozas Butnorius su žmona Gražina, Milisandra Radzevičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip pasakojo J.Butnorius, M.Radzevičienės terorą jiedu su žmona Gražina kenčia jau šešerius metus. Viešai prabilti apie jį nusprendė supratę, kad kito varianto nėra. Pasak Juozo, Milisandra juos puola be jokios priežasties ir visa tai nesibaigia.

„Mes pastaruosius šešerius metus buvome terorizuojami už nieką. Mes bandome rasti problemą, rasti atsakymą į šį klausimą, už ką ir kodėl. Tas žmogus, kurią daug kas turbūt ir įtaria, yra ponia Milisandra, kuri neadekvačiai elgiasi – skambinėja naktimis, rašinėja žinutes. Turime beprotiškai daug medžiagos, tai yra monologinis puolimas, ji jokio atsako niekada negaudavo ir mes niekad nepylėme žibalo į ugnį, bet būdavome pastoviai puolami. Labiausiai buvo puolama mano žmona, tada pradėjo pulti mane, mūsų vaikus, pradėjo pulti mano žmoną, kai ji laukėsi“, – pasakojo jis.

Pasak žinomo vyro, situacija dar labiau paaštrėjo per kovo 27-ąją vykusius „Auksinius svogūnus“. J.Butnorius teigė, renginyje su žmona sulaukęs netgi grasinimų nužudyti.

„Per „Auksinius svogūnus“ šį dalyką ji pradėjo skleisti visiems. Pradėjo skleisti, kaip nori mus nužudyti, pakasti... Paskui dar vakarėlyje tą patį darė. Beprotiškai daug žmonių man skambino ir reiškė palaikymą“, – kalbėjo J.Butnorius.

Dar atviresniu ir išsamesniu pasakojimu instagrame pasidalijo ir J.Butnoriaus žmona Gražina. Ji teigė, kad M.Radzevičienė šešerius metus jų šeimą terorizuoja savo skambučiais ir žinutėmis, o moterį socialiniuose tinkluose užblokavus, ši, anot Gražinos, susikuria kitą paskyrą ir rašo toliau.

„Ką mes turime, mes turime vieną personą, kuri jau šešerius metus terorizuoja mūsų šeimą, grasinančio pobūdžio žinutėmis, skambučiais. Faktas, ji yra užblokuota visur, kur tik įmanoma, tad yra naujos anketos kuriamos, vėl rašoma, vėl skambinama arba skambinama iš mamos, iš vyro, kas yra labai liūdna“, – kalbėjo ji.

Moteris pasakojo, kad dėl M.Radzevičienės elgesio jau kreipėsi į teisėsaugą. Kaip teigė Gražina, tokio veiksmo jiedu su vyru imasi ne pirmą kartą.

„Kito žmogaus mąstymo ir veiksmų negalime pakeisti, todėl keičiame savo veiksmus. Po penkerių, šešerių metų tylos nusprendėme šį dalyką paviešinti. Paviešinti ne tik per advokatą ir teismus, kur yra ruošiami dokumentai jau antrą kartą. Vieną kartą jau buvo apsiraminus, bet vėl prasidėjo...“, – destė G.Butnorienė.

Šešerius metus patyčias ir grasinimus kentusi G.Butnorienė atviravo, kad paskutiniu lašu, paskatinusiu paviešinti šią istoriją, būtent ir tapo renginys „Auksiniai svogūnai“, kuriame dalyvavo tiek ji, tiek Milisandra.

„Vakar (per „Auksinius svogūnus“ – red. past.) buvo padėtas jau galutinis taškas. Kodėl taip sakau? Nes buvo grasinimai susidoroti. Buvo grasinimai sušaudyti, nužudyti, užkasti. Ne man vienai, bet ir mano vyrui. Ši moteris peržengė jau visas ribas“, – kalbėjo G.Butnorienė ir pridūrė, kad jiems laidomus grasinimus girdėjo ir kiti „Auksinių svogūnų“ svečiai.

„Mano tikslas yra, kad žmonės sužinotų, su kuo turiu reikalą. Aš niekam nesu skolinga. Visi svaidomi epitetai apie mano išvaizdą yra juokingi. Neturiu aš to botokso, galiu nuvilti, bet man jis nereikalingas“, – kalbėjo Gražina.

Dėl šios situacijos portalas Žmonės.lt bandė susisiekti ir su Milisandra Radzevičiene, tačiau kol kas moteris į telefono skambučius neatsako.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis