Populiariame Palangos klube – vasaros uždarymo vakarėlis: karšti kūnai ir šokiai iki paryčių

Palangoje apsilankę poilsiautojai vasarą užbaigė siautulingais šokiais populiariame „Exit“ klube. Karštą vakarėlį užkūrė didžėjus Jonas Nainys-Jovanis.

Šventiškai nusiteikę poilsiautojai penktadienį linksminosi pagal didžėjaus Jono Nainio-Jovanio ritmus, o šeštadienį įsiliejo į teminį karnavalo vakarėlį.

Vasarą išlydėti nusiteikę klubo svečiai nevengė atvirų įvaizdžių, o merginos pasinaudojo proga paminėti mergvakarius. Nuotraukose matyti, kad palangiškiai bei miesto svečiai buvo atsipalaidavę ir mėgavosi geromis emocijomis bei muzika.

Klubas „Exit“ ir fotografas Raimundas Alešiūnas užfiksuotomis akimirkomis sutiko pasidalyti su portalo Žmonės.lt skaitytojais:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas: spręsk ir laimėk elektrinį dantų šepetėlį sau!
„Moerie“ plaukų priežiūros priemonių veidu tapo K.Meschino: pamilau jas jau po pirmo galvos plovimo
Reklama
Jautienos troškiniai – tobulas maistas šaltajam sezonui: vos kelios taisyklės ir gaminsite lengva ranka
Reklama
5 Graikijos kurortai – ką rinktis: salas ar sostinę?