Esate sulaukęs nemažai pasiūlymų dalyvauti įvairiuose televizijos projektuose, bet, regis, anksčiau jie nesužavėjo?
Iki šiol nedalyvavau ilgai trunkančiuose televizijos projektuose, nes nemačiau jų prasmės. Atsiradus tikslui suburti talentingų žmonių kolektyvą, nuomonę pakeičiau.
Neviliojo savireklama?
Daugeliui Lietuvos žvaigždžių tai ir yra stimulas ar akstinas dar labiau išgarsėti… Ne, eterio man netrūksta (juokiasi), ir jis nėra mano tikslas. Nuolatinį šmėžavimą televizorių ekranuose vertinu neigiamai: žmonėms pabosta tie patys veidai.
Na, bet kiekvienam savo. Gal kiti jaučia tokį poreikį?
Nesibaiminate, kad dabar ir jūsų pečius prislėgs populiarumo našta?
Jau dešimt metų tuo gyvenu (šypsosi). Jei atvirai, dabar mane kamuoja viešumas. Jis netgi šiek tiek pabodo ir įgriso. Tiesa, kaip kompozitorius ir prodiuseris susiduriu daugiau su uždaru viešumu, vis dėlto gatvėje ir parduotuvėje esu atpažįstamas. Jokia paslaptis, kad viešumas vargina ir kelia stresą.
Vis dar sulaukiate įkyraus gerbėjų dėmesio?
Įkyriai bendrauja jauni, dar nesubrendę dainų klausytojai. Tačiau jau kuris laikas nebetraktuoju to kaip problemos. Paskambina, parašo, nieko nauja.
Populiarumą pažinote gana anksti, bet niekada per daug nei apie save, nei apie savo asmeninį gyvenimą neatviravote. Iki šiol tai pasiliekate tik sau?
Kiekvienas jaučia harmonijos pojūtį. Niekas ir niekada iš šalies nepasakys, ką sakyti, o ką pasilikti tik sau. Tokius dalykus turi pajausti ir nuspręsti pats. Man tai įgimta.
Esate grupės N.E.O. įkūrėjas ir lyderis. Išduokite, ar daug dėmesio sau skiria jūsų grupės vyrukai?
Kiekvienas iš mūsų stengiasi rengtis ir atrodyti taip, kaip supranta ir jaučia. Filmavimai, televizijos eteris, albumo fotosesijos, momentai, kai privalome dėmesio sau skirti daugiau nei įprastai. Asmeniškai aš mėgstu atrodyti nepriekaištingai, jausti harmoniją išore ir vidumi. Apranga, muzika, stilius – dalykai, priklausantys nuo kiekvieno individo supratimo.
Mielai užsukate į kirpyklas ir grožio salonus?
Į kirpyklą – taip, grožio salonų paslaugomis nesinaudoju. Mielai pasimėgaučiau masažo ar SPA procedūromis, tik vis nelieka tam laiko: koncertai, pasirodymai, choro repeticijos…
Žiūrovai TV projektą „Chorų karai“ turės galimybę stebėti tris mėnesius. O kiek laiko jam skirsite pats?
Pasiruošimas tam, ką pirmosiose laidose išvys žiūrovai, vyksta jau kurį laiką. Dirbti su choru žadu ne tik per televizijos filmavimus, bet ir po jų. Noriu parengti gerą, komerciškai ištobulintą programą.
Papasakokite, kaip atrodo jūsų suburtas choras.
Atsirinkdamas žmones, nepaisiau jų amžiaus. Pagrindiniai kriterijai buvo vokalas, sceninė patirtis, imlumas. Išėjo taip, kad jauniausias mano choro dalyvis – šešiolikos, o vyriausias – dvidešimt penkerių. Subūriau mišrų šešiolikos žmonių chorą. Visi jie laisvai skaito gaidas, muzikalūs.
Ko tikitės iš šio projekto?
Norėčiau tikėti, kad gims gražus ir talentingas choras visos Lietuvos mastu. Manau, mes dar parodysime programą ir svetur. Viską darau, kad pačiam būtų daug malonumo ir džiaugsmo.
Plačiau skaitykite žurnale „Ji“
2010 01 14
Raigardas Tautkus: „Sunkiau mokyti kitus“
Nuo keturiolikos metų dainų tekstus rašantis grupės N.E.O. lyderis ir garsenybių prodiuseris Raigardas Tautkus nežino, ką patiria žmonės, netekę darbo. „Tik iš nuogirdų bandau suprasti, ką jie jaučia“, – svarsto garsios grupės „Rondo“ muzikanto Alvydo Tautkaus šeimoje gimęs dainininkas, po ilgų įkalbinėjimų sutikęs įsitraukti į TV3 projektą „Chorų karai“.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą