Prieš porą metų atsirado „Skype“ vartotojas, pasivadinęs Rokas.Zilinskas. Šiuo internetinės bendravimo programos vardu užsiregistravo tikrasis R.Žilinskas. „Pastaruoju metu sulaukiu ir atsargių klausimų, ar esu Rokas Žilinskas, ir akiplėšiškų pareiškimų, kad apgaudinėju žmones ir paistau niekus, – juokiasi tikrasis Rokas. – Kartais situacija atrodo komiška, kartais varo į neviltį."
Neseniai savo tiesomis įsitikinęs internautas pareikalavo pasakyti, kiek žmonių pavyko apgauti. Seimūnas atsakė, kad nesiruošia nieko apgaudinėti. „Tada mane užsipuolė – atseit esu melagis, kuriam reikėtų pasimokyti kultūringos kalbos. Kai bandžiau paaiškinti nemeluojantis, pradėjo grasinti mane pamokyti už melą, – pasakoja Rokas. – Atkirtau, kad dėl tokių pareiškimų galiu kreiptis į atitinkamas tarnybas.“ Apie tarnybas išgirdęs interneto drąsuolis nutilo.
R.Žilinsko „Skype“ kontaktų sąraše – draugai iš Afrikos, Pietryčių Azijos, Lotynų Amerikos ir Europos. Internetinį bendravimą pašnekovas vadina puikiu būdu susisiekti su mylimais žmonėmis, geografiniu požiūriu esančiais labai toli, bet sako, kad jis toks nekokybiškas kaip maisto pusfabrikačiai. „Internetiniai „čatai“ niekada neatstos pokalbio akis į akį“, – įsitikinęs R.Žilinskas.