Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Stilistė atskleidžia „Šokio revoliucijos“ užkulisius: kivirčai, ašaros ir meno kūriniais virtę pasirodymai

Rudenį startuojančio naujojo LNK projekto „Šokio revoliucija" ketvirtfinalio filmavimuose visiškai skirtingų šokių stilių atstovai susijungė tam, kad sukurtų vieną bendrą ir pusfinalio vertą pasirodymą. Sekmadienio vakarą vykusio filmavimo metu modernaus stiliaus šokėjai išbandė hiphopo elementus, balerinos stebino pramoginių šokių stiliumi, o breikeriams teko išmokti moderno. Todėl ketvirtfinalio etapo užkulisiai tapo tikru karnavalu. Dalyviai akį traukė savo pasirinktais kostiumais ir stiliaus detalėmis.
Milda Metlovaitė (viduryje), projekto užkulisių akimirkos
Milda Metlovaitė (viduryje), projekto užkulisių akimirkos / Aleksandr Leonov ir Gretos Bernotaitės nuotr.

Dalyvių įvaizdžiu rūpinosi daugiau nei 15 žmonių komanda, kuriai, siekiant sukurti šokiruojantį įvaizdį scenoje, didžiąją dalį kostiumų teko sukurti ir pasiūti patiems. Per dvi dienas iš skirtingų šalies vietų buvo surinktos medžiagos, pertransformuoti, pakeisti ir pasiūti įspūdingi sceniniai kostiumai.

Pirmojo tokio šou Lietuvoje įvaizdį kurianti viena žymiausių šalies stilisčių Milda Metlovaitė pripažįsta, kad visi „Šokio revoliucijos" projekto etapai – reikalaujantys fantazijos, įspūdingi, tačiau ir gana sudėtingi stiliaus prasme.

„Man labai svarbu, kad dalyviai gerai jaustųsi ir būtų laimingi, todėl šiame etape kuriant įvaizdžius ypač daug siuvome, daug ieškojome, perdarėme patys. Sudėtingiausias dalykas tas, kad pirmiausia šokėjai sukuria choreografiją ir tik tada prisijungia kostiumai, o dažniausiai choreografija pasikeičia mažiausiai tris kartus ir mes tai sužinome tik pačią pasirodymo dieną.

Tuomet automatiškai tenka keisti ir visą įvaizdį, iš naujo permąstyti, sugalvoti, gauti, neretai net vietoje sukurti naujus kostiumus, skirtus būtent tik jų pasirodymams ir leidžiančius jiems laisvai judėti“, – šou stiliaus detales atskleidžia Milda Metlovaitė.

Gretos Bertonaitės nuotr. /Milda Metlovaitė
Gretos Bertonaitės nuotr. /Milda Metlovaitė

Stilistė neslepia, jog šio etapo užkulisiuose pasiruošimo metu taip pat pasitaiko ir audrų dėl abiejų pusių – išsiskiria stilisto bei dalyvių nuomonės.

„Šiame etape būna ir barnių, ir kivirčų, ir net ašarų dėl to, kad mano vizija prasilenkia su jų vizija. Ne vienus metus dirbdama su scenos įvaizdžiais puikiai žinau, kaip turi atrodyti drabužis scenoje. Per televiziją matomas vaizdas yra ne toks pat, kokį perduoda veidrodis ir tai dalyviams visuomet tenka įrodinėti.

Tačiau visi kariavimai ir nesutarimai baigiasi padėka ir apsikabinimu po pat pasirodymo. Visi čia esantys ir dalyvaujantys yra menininkai, visi turi savo idėjas, savo mąstymus, o mano darbas – viską suvesti į vieną branduolį“, – apie draugiškas aistras projekte sako stilistė.

Aleksandro Leonovo nuotr./„Šokio revoliucijos“ užkulisių akimirka
Aleksandro Leonovo nuotr./„Šokio revoliucijos“ užkulisių akimirka

Sekmadienį paaiškėjo aštuoni dalyviai, pateksiantys į pusfinalį. Vos per dvi dienas jie turės paruošti finalo vertą pasirodymą. Tačiau įtemptas ir didelis darbas laukia ne tik finalininkų.

„Tik po to, kai pusfinalio dalyviai sustatys choreografiją su projekto meistrais, kartu su komanda turėsime sukurti aštuonis visiškai skirtingus įvaizdžius, vertus brangiausios šokio projekto scenos televizijos istorijoje. O kur dar trijų projekto meistrų ir Mūzos įvaizdžiai... Laukia sunkus, bet labai įdomus ir jaudinantis kūrybos procesas“, – savo darbo šokio projekte užkulisiais dalinasi Milda Metlovaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais
Reklama
Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai