Į TV eterį sugrįžus šokių projektams, iš naujo prikausčiusiems žiūrovų dėmesį, atgijo noras patiems išmokti suktis ant parketo. Visgi dažnas šokių užsiėmimų metu kartodamas tam tikrą judesių derinį, susimąsto, kaip tai pritaikoma praktikoje. Panašaus klausimo sulaukęs iš savo studijos lankytojų, T.Rimgaila nusprendė, kad Vilniuje būtina sukurti vietą, kurioje kiekvienas galėtų išbandyti savo naujuosius įgūdžius.
Įvairių idėjų Tadui niekada netruko, o šiuo metu jis juokaudamas sako, kad jaučia tarsi naują jų antplūdį. „Kai per savaitę turi sugalvoti naują choreografiją, pritaikyti jai tam tikrą įvaizdį ir dar atitikti režisierių sugalvotą temą, galva pradeda tiesiog kunkuliuoti nuo idėjų. Paskui tai savaime pasireiškia ir už projekto ribų“ – pasakoja T.Rimgaila.
„Man pačiam visuomet labai patiko XX a. muzika. Netgi koncertinėje programoje turėjau solinį numerį pagal Elvio Presley dainas, o ir šokių projekte taip natūraliai išeina, kad su Tina vis pasirenkame ne tai, kas atitinka populiariosios kultūros sąvoką. Žmonėms patinka legendinis Fredy Mercury su grupe „Queen“, ABBA, Andrius Mamontovas ir kiti. Tokios muzikos neišgirsi įprastame klube, todėl parengėme specialią programą, kurią pristatę sostinės publikai, sulaukėme labai teigiamos reakcijos.“ – džiaugsmo neslepia Tadas.
Pirmąjį „Tarnybinio romano“ vakarą vyravo 80-90-ųjų šokių muzika. Tuo tarpu tarp susirinkusiųjų netruko šiek tiek solidesnės publikos atstovų, pademonstravusių puikius sugebėjimus šokių aikštelėje. Kitam kartui organizatoriai pasirinko XX a. Kubos temą – tuomet atsirado tokie šokių stiliai, kaip Salsa, Merengue ir kt., kurie dabar yra itin populiarūs tarp skirtingo amžiaus žmonių.
„Mūsų tikslas yra atkurti šokių vakarų kultūrą, kuomet ne tik jaunimas rinkosi gerai praleisti laiką, – teigia T. Rimgaila. Tikimės, kad kaskart parinkdami vis kitokią temą, tapsime įdomūs vis platesniai auditorijai, kuri nepriklausomai nuo to, moka ji šokti ar ne, pas mus jausis labai laisvai.“
Asmeninio albumo nuotr./„Tarnybinis romanas“ |