Paklausus, kaip į sūnaus pasirinkimą reagavo savo stiprią patirtį Seime turėjęs televizijos laidų kūrėjas tėvas, Arūnas Valinskas vyresnysis sako:
„Mes su Inga esam nusprendę, kad niekuomet nepatarinėsime savo vaikams pasirenkant profesijas ir antrąsias puses. Mes manome, kad jeigu vaikai iš tėvų gavo pakankamai daug pamokų iš jų pavyzdžio, reikia gerbti jų pasirinkimą. O jeigu pasirenka ne taip, vadinasi, tu ką nors ne tą davei. Tai nebuvo tas atvejis, kai tėvas nustebino žmoną ir Lietuvą. Jis link to ėjo sistemingai.“
Arūno Valinsko sūnus buvo atviras. Jis papasakojo, kodėl nenorėjo sekti tėčio pėdomis, o mintis žengti į šou verslą buvo net atstumianti.
„Nors yra ta teorija, kad vaikams yra gerokai lengviau gyvenime užsiimti tuo, kuo užsiima jų tėvai, nes skaičiuojama, kad po tam tikro kiekio valandų, praleistų aplinkoje tų žmonių, kurie specializuojasi tam tikroje srityje, tau automatiškai išsiugdo tam tikri gebėjimai. Tačiau yra ir kita medalio pusė. Tėčio dažnai nebuvo namuose. O kai būdavo, matydavau, kiek laiko iš jo atima darbas.
Jis ir toliau imasi kurti papildomus projektus. Kai mačiau televizijos virtuvę iš vidaus, tam tikra prasme, tai mane atstūmė. Lyg nuo tam tikros panacėjos. Aš mačiau ne tik gražius generolus ir antpečius, bet tuos tikrus apkasus, kuriuose mano tėtis dažnai namuose sėdėdavo“, - LNK laidoje „Bus visko“ pasakojo A.Valinskas jaunesnysis.
Laidos metu televizijos vilkas Arūnas Valinskas prisimins ir savo laiką Seime.
„Seimo etapas buvo labai įdomus, jį galima vadinti savotišku projektu. Ir aš jo niekada nesigailėjau bei niekada nuoširdžiai nepasakysiu, kad gailiuosi. Man gaila tik vieno dalyko – kad tame projekte tiek laiko turėjo praleisti Inga. Ji sukandusi dantis ėjo kartu, dalyvavo, ir, davusi Seimo narės priesaiką, tuos 4 metus sąžiningai ir uoliai dirbo bei darė tai, ką reikėjo.“
Kodėl darbas televizijoje ir Seime nelabai kuo skiriasi? Kaip į perdėtą politiko viešumą reaguoja Arūno Valinsko sūnus? Ir ko labiausiai Valinskams trūksta per pandemiją? Jau šį antradienio vakarą 20 val. per LNK laidoje „Bus visko“.