„Paskutinei instancijai“ pavyko susekti, kur, su kuo ir kaip laiką leidžia buvęs „Snoro“ prezidentas. Išskirtiniame reportaže, kurį laidos kūrybinė grupė nufilmavo viename prabangiausių Londono rajonų, TV3 žiūrovai sužinos, kaip iš Lietuvos pabėgęs gyvena ponas R.Baranauskas.
Prie labai santūraus angliškos architektūros namo, kuris – vos už kelių šimtų metrų nuo žymiosios anglų politikės Margaret Tečer rezidencijos, – kasdien po apsilankymo policijos nuovadoje sustoja R.Baranausko sūnaus vairuojamas Lietuvos prokuratūros areštuotas visureigis, o iš jo išlipa eksbankininkas R.Baranauskas.
Iš kokių pinigų viename brangiausių pasaulio miestų – Londone – gyvena ponas R.Baranauskas? Kiek pinigų jis pats neteko žlugus vadovautam bankui „Snoras“? Ar bankininkas ketina sugrįžti į Lietuvą? Kokius atsakymus į žurnalistų klausimus pateiks R.Baranauskas, sužinosime ryt išskirtinėje „Paskutinės instancijos“ laidoje per TV3.
Antrame reportaže laidos kūrėjai ir toliau domėsis visos Lietuvos gyventojų ateitimi ir tęs tyrimą, kaip šalies bankuose elgiamasi su visų mūsų pinigais. Pokalbį apie bankų veiklos schemas su Kauno verslininku „Ūkio banko“ prezidentu Vladimiru Romanovu laidoje ves pati Rūta Janutienė.
Kodėl V.Romanovas labai nustebo, kai R.Janutienė bankininkui pateikė „Ūkio banko“ pinigų vaikščiojimo schemas? Ką verslininkas atsakys į klausimą: „Kodėl ‚Ūkio banke‘ padėti visų mūsų indėliai, perkeliavę per kelias tarpines buhalterijas, atsidūrė kitoje V.Romanovo sąskaitoje?“ Kodėl pagrindinis banko akcininkas, iš pradžių teigęs, jog tai – tik „provokacija ir fantazijos“, – vėliau apsigalvojo ir patvirtino, kad tokios operacijos iš tiesų banke buvo atliktos? Ką Kauno verslininkas atsakys paklaustas, kokių Lietuvos banko valdininkų giminės, dirbantys „Ūkio banke“, galėtų rūpintis V.Romanovo verslo neliečiamumu?