Kaune atidaryta diplomuotos mikropigmentacijos meistrės bei mokytojos Gintarės Čenkutės „Permanent Make Up Academy“ studija į šventinį renginį sukvietė būrį žavingų damų, nusiteikusių ne tik smagiai praleisti vakarą, bet ir pasidomėti ilgalaikio makiažo procedūrų galimybėmis bei sugriauti vieną kitą sklandantį mitą, rašoma pranešime spaudai.
Renginio nepraleido žinomos moterys: floristė, TV laidų vedėja Kristina Rimienė, aktorė Justė Zinkevičiūtė, kulinarinių laidų vedėja Ilona Juciūtė, prodiuserė Gintarė Kreipavičiūtė, interjero dizainerė Donata Liaukevičienė ir papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, kurios mėgavosi gyva muzika ir buvimu kartu.
Fotogalerija:
Atidarymo šventę vedusi TV laidų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė sako taip pat nelikusi abejinga tokiai išorinį grožį puoselėjančiai paslaugai ir prieš kelerius metus pasiryžusi antakių mikropigmentacijai, rezultatais džiaugiasi ligi šiol.
„Mano nuomone, veido bruožus reikia ne deformuoti ar keisti, o paryškinti. Visos brutalios priemonės bei injekcijos man nėra priimtinas dalykas, todėl antakių mikropigmentacija tapo puikiu būdu išryškinti natūralų grožį. Tik praėjus pusantrų metų po procedūros man reikėjo švelnaus pigmento atnaujinimo, tad iš praktinės pusės, tai ne tik pagražinantis dalykas, bet ir sutaupantis laiko.
Kai nereikia rytais kovoti su antakių pieštukais, tą laiką skiriu geriausiam grožio puoselėtojui – miegui, o kai gyvenimas reikalauja kilti iš lovos anksti, užuot gaišusi prie veidrodžio galiu ramiai ryte pasikalbėti su sūnumi, aptarti dienos planus ar neskubant išgerti puodelį kavos“, – pasakoja moteris.
Dalindamasi savo patirtimi, Vaida griauna ir kai kuriuos moterų tarpe sklandančius mitus, tačiau išsyk pabrėžia, kad kartais prieš mikropigmentacijos procedūrą kamuojanti baimė turi teigiamą pusę – ji paskatina moteris domėtis, kelti klausimus ir ieškoti į juos atsakymus, neskubant su sprendimais, o atidžiai išsirenkant meistrą, kurio kvalifikacija ir profesionalumas garantuoja norimą rezultatą.
„Egzistuojanti baimė priverčia moteris domėtis ir kelti klausimą apie meistrių kvalifikaciją, žinias, profesionalumą, o tai yra be galo svarbu. Tenka pripažinti, jog visoje grožio sferoje, deja, yra labai daug diletančių, apsimetėlių ir pseudomeistrių. Esu mačiusi nevykusių procedūrų ir nedžiuginančių rezultatų, todėl manau, jog tegul ta baimė ir būna, nes jos dėka ieškai atsakymų, o kai domiesi, atrandi gerus, profesionalius meistrus“, – teigia Vaida.
Renginio vedėja V.Poderytė-Bernatavičė pastebi, jog geros emocijos neišvengiamai prisideda ir prie išorinio žmogaus grožio, mat šis pirmiausiai turi užgimti viduje, atrandant taiką bei meilę su savimi, o tik tuomet gali persiduoti į išorę.
„Grožis – toks subjektyvus ir amžinas daugybės moterų siekis, tačiau man atrodo, mes dažnai susikoncentruojam ne ten, kur reikia. Moterims atrodo, kad procedūrų, kremų, išorinių faktorių kiekis yra raktas yra į tą gerą išvaizdą, bet nors skamba banaliai, tiesa ta, kad grožis prasideda iš vidaus.
Pirmiausia, nuo emocinės būsenos, ramybės ir harmonijos jausmo, nes nerimo ir įtampos, matomos veide, nepaslėps joks makiažas ar injekcijos. Antra – miegas ir laikas poilsiui, nes kuo toliau, tuo labiau įvertinu miego naudą ir jo stokos kainą organizmui.
Trečia – išties svarbu atidžiai rinktis specialistus: kosmetologus, dermatologus, tuos pačius mikropigmentacijos meistrus, jog jų klaidos nepadarytų žalos. Ketvirta – mityba, nes mes dažnai saujomis ryjam maisto papildus ir galvojam, kad stebuklingos tabletės viską sutvarkys, kai iš tikro reikia valgyti taip, jog maistas būtų ir malonumas, ir kūnui bei sveikatai naudingas.
Na, ir penktas mano asmeninis grožį puoselėjantis patarimas – priemonės, kurios tinka būtent tau. Nereikia jų vaikytis pagal madas, prekės ženklus, kainas ir gražiausias reklamas, reikia rasti gerą specialistą ir pasikliauti jo rekomendacijomis, parinktomis pagal kiekvieno asmeninę odą, jos būklę ir poreikį“, – asmeniniais atrastais patarimais dalijasi Vaida.