Savo mintis V.Siegel paviešino instagrame, įrašu sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt. Viktorija neslėpė, kad garsiai nuaidėjusi Ievos Swan istorija ją sukrėtė.
„Naujausia Ievos Swan patirtis su botokso procedūra mane tiesiog šokiravo. O kaip Jums? Po šios istorijos mano DM sprogsta nuo žinučių – vienos drąsiai gina botokso injekcijas, kitos verkia dėl šalutinių poveikių, kaip, pavyzdžiui, užkritę vokai. Tikrai, ar verta rizikuoti savo veidu dėl kelių raukšlelių?
Aš nesu totaliai prieš botoksą, bet kai matau 20/30-metes merginas (ir vaikinus!), leidžiančias botoksą kaip vitaminus, kyla klausimas – ar Jūs rimtai? Kur sveikas protas?
Laukiu Jūsų drąsių nuomonių ir patirčių. Kam nepasisekė su botoksu – nebijokite pasidalinti, kad kitos pamatytų ne tik gražias nuotraukas, bet ir realybę. O gal bandote alternatyvas, kaip veido joga, veido masažai, veido mankšta ar speciali kosmetika? Metas išdrįsti kalbėti atvirai!“ – ragino V.Siegel.
Dar prieš paragindama kitas moteris pasidalinti savo įžvalgomis, V.Siegel instagrame pasidalijo ir savo asmenine patirtimi bei mintimis. V.Siegel atviravo botulino toksino injekcijoms niekad nesiryžusi – joms ji per jauna. Ji darkart pridūrė, kad rizikuoti savo sveikata, bandant išsaugoti jaunystę, tikrai neverta.
„Žiūrėjau Ievutės stories, mačiau ir straipsnius, pati jai parašiau. Jai suleido botokso ir paralyžiavo apatinę veido dalį, tai aš tik noriu pasakyti, nes mane seka labai daug jaunų mergaičių, labai daug moterų, aš pati nesidariau botokso, mano kakta raukšlėjasi, viskas raukšlėjasi, jeigu reikia. Mielosios, paklausykite Ievos istorijos, nesileiskite botokso arba, jeigu leidžiatės, tai tikrai pasigilinkite, kokie gali būti šalutiniai poveikiai, ar tai nepakenks, ar tai nepadarys jums blogiau, blogiau jūsų veidui, sveikatai“, – patarimais dalijosi V.Siegel.
Moteris pridūrė, kad ir pati yra sulaukusi specialistų raginimų išbandyti įvairias procedūras, tarp kurių – ir botulino toksino injekcijos.
„Mane ne kartą meistrai yra kvietę: „Vika, tau reikia botoksą susileisti, pas tave čia ir kakta, ir pykčio raukšlė, ir prie akyčių galima būtų“. Man yra 29 metai. Manau, kad čia yra durnystė leistis botoksą 29-erių. Ką aš darysiu, kai man bus 50-imt?“, – mintimis dalijosi ji.
Anot V.Siegel, moterys turėtų labiau pasitikėti savimi, savo išvaizda ir puoselėti natūralų grožį. Viktorija prisipažino ir pati daugiau nekartojanti tokių grožio procedūrų, kaip lūpų putlinimas.
„Aš lūpas dariausi prieš ketverius metus ir jau nebesidarau. Galbūt galėčiau rasti krūvą dalykų, kuriuos norėčiau pakeisti, bet mylėkim save tokias, kokios esame“, – sakė V.Siegel.
„Aišku, kai man bus 40, 50 ar 60 metų, gal ir ką pasidarysiu, bet kol kas esu jauna tokioms procedūroms“, – pridūrė ji.
Žmonės.lt primena, kad pirmadienį stilistė, nuomonės formuotoja Ieva Swan prakalbo apie nesėkmingą botulino toksino injekciją – po jos moteriai suparalyžavo dalį veido.
Nemalonia patirtimi pasidalijusi Ieva Swan teigė, kad botulino toksino injekcija į smakrą jai buvo atlikta prieš dvi savaites. Po kelių dienų moteriai pasireiškė rimtas šalutinis poveikis – smakro dalies paralyžius.
„Trečiadienį bus dvi savaitės, kai man buvo atlikta botokso injekcija į smakrą. Prieš pradedant pasakoti, aš norėčiau tik labai stipriai atsiprašyti savęs, kad aš tai pasidariau. Aš nieko nenoriu kaltinti, nes kiek per šį laikotarpį dalinausi, man parašė daug moterų, kurios atliko tokią procedūra pas blogas meistres, atliko pas labai gerus gydytojus ir lygiai tas pats atsitiko. Tai galima konstatuoti faktą, kad buvo atlikta blogai, bet tai gali padaryti ir geri, ir blogi gydytojai“, – pasakojo žinoma moteris.
33-ejų Ieva Swan teigė pati apie tokią procedūrą nė nesvajojusi – į grožio įstaigą kreipėsi dėl kitos procedūros, o botulino toksino injekcijai ją įkalbėjo specialistė. Ši apie galimą stiprų šalutinį poveikį moters neinformavo.
„Aš ėjau į visai kitą procedūra ir mane kažkaip įtikino, kad man to botokso reikia į smakrą. Aš visiška kvailė... Gydytoja, pas kurią lankiausi kelios dienos po injekcijos, man pasakė, kad botoksas yra nuostabus dalykas, bet jis išrastas leisti į akis, į pykčio raukšlę ar kaktą, tačiau smakro dalyje yra labai daug nervų, todėl suklysti yra labai žmogiška, labai lengva. Todėl daugelis specialistų tokių procedūrų nedaro arba daro pranešdami apie šalutinius efektus“, – sakė nuomonės formuotoja.
„Aišku, aš gi buvau ta, kuri tą šalutinį efektą patyrė. Gerai ir tiksliai suleistas botoksas neatjungia žandikaulio ir neperkreipia viso veido, o man po trijų dienų, kai suleido botoksą, mano šypsena ir visas žandikaulis pradėjo eiti lyg į viršų. Ta daktarė pasakė, kad tik išskirtiniais atvejais imamasi tokios procedūros, jei yra kokia didelė problema arba gydo nuo dantų griežimo. Bet visuomet perspėja žmones apie šalutinius efektus“, – pridūrė ji.