Paveikslo pavadinimas „LINETE“ (Laimės ranka). Tai yra vienintelis šio paveikslo egzempliorius, kurį sukūrė ir nutapė Arvydas Gaičiūnas-Retne.
„Kai pamačiau šį paveikslą, nutariau, kad be jo iš aukciono neišeisiu. Konkurentų, norinčių įsigyti „Laimės ranką“, buvo daug, visi kėlė kainą, o aš stovėjau ir galvojau, kad vis tiek jis bus mano!
Tiesa, kai perskaičius mano mintis, dukrytė už mane pakėlė ranką, nustebau ir pajaučiau, kad tai geras ženklas. Pasakiau didžiausią kainą ir tai buvo aukciono rekordas. Patenkinta paprašiau supakuoti paveikslą, kad jį saugiai transportuotų iki namų.
Toks paveikslas tinka prie modernaus bei klasikinio interjero – sako Viktorija. Man patinka abstraktaus ekspresionizmo stilius – kur emocijos vaizduojamos mieliau nei objektai... O kai žiūriu į šitą paveikslą, jaučiu impulsyvumą, spontaniškumą, laisvę... Laisvė – būti atvirai, nebeslėpti jausmų, mylėti, kurti.
Be to, investuoti į meno kūrinius tapo labai madinga. Ši mada atsirado karantino metu. Kai žmonės nustojo pirkti nereikalingus daiktus, negalėjo iškeliauti į tolimus kraštus, atsirado daugiau laisvo laiko pamąstyti, pabūti su savimi, tada labiau pradėjo vertinti meno kūrinius ir ši tendencija pastebėta visame pasaulyje. Investicija į meno kūrinius – tai prasminga investicija“, – sakė V.Siegel.
„Magija yra visur, aplink mus, – tvirtina paveikslo autorius Arvydas Gaičiūnas, magijos teatro „DiArchy“ įkūrėjas. – Ji ištirpusi ore, supančiojusioj mus erdvėj. Tiesa, jos molekulės, dalelės labai smulkios, todėl paprastai pastebėti ją gali ne visi. Menas padeda atskleisti magiją, nes menas – tai iliuzija, kuri padeda atitrūkti nuo realybės, bet tuo pačiu padeda geriau ją suvokti.“
TAIP PAT SKAITYKITE: Po skyrybų dramos V.Siegel renginyje pasirodė kartu su ja poruojamu dukters krikštatėviu L.Suodaičiu
TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Siegel po žinios apie skyrybas davė pirmą interviu: „Danieliui jaučiu tik pagarbą“