Sostinės viešbutyje „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ žinomi šalies žmonės, kurių didžioji dalis – profesionalios grožio specialistės, susirinko šventiškai paminėti moterišką bendrystę ir kartu ypatinga proga pasveikinti retai Lietuvoje viešinčią V.Repčenkaitę.
Internetinės parduotuvės įkūrėja V.Repčenkaitė drauge su kolegėmis Jovita Mikulėnaitė-Iziki ir Regina Kilinskaite pristatė, kuo jau daugelį metų tiki bei pasitiki ir be ko neįsivaizduoja savo kasdienių grožio ritualų. Ne tik karjerą pašventusi grožio industrijai, bet ir pati nuo mažens daug dėmesio skirianti sveikai gyvensenai ir vidinio bei išorinio grožiui puoselėjimui šįsyk V.Repčenkaitė susirinkusias viešnias supažindino su pačios patikrinta ir mėgstama kosmetika „Bellamianta“, rašoma pranešime spaudai.
„Kiekviena moteris iš prigimties yra graži, kiekviena – deivė, tik kartais reikia įdėti šiek tiek pastangų, kad tai atsiskleistų. Savo grožio ritualais ir paslaptimis kiekvieną dieną dalinuosi savo socialiniuose tinkluose. O šį vakarą noriu skirti tam, kad mes, visos čia susirinkusios, įkvėptume viena kitą ir primintume sau, kokios iš tiesų esame nuostabios“, — kaip visada elegantiškai į susirinkusias viešnias kreipėsi V.Repčenkaitė.
Fotogalerija:
Vakaro svečių laukė daugybė malonių staigmenų bei dovanų. Tai ir gitaros virtuozo Andriaus Murencevo atliekami sielą virpinantys kūriniai, ir žinomos dizainerės Jūratės Steponavičiūtės šventinių suknelių kolekcijos pristatymas. Vakaro vienybei ir išskirtinumui pabrėžti buvo sąmoningai pasirinkta, kad šventines sukneles demonstruotų ne profesionalūs modeliai, bet drąsios ir įkvepiančios Lietuvos moterys: verslininkė Sabina Repčenkienė, žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė, Lietuvos paralimpietė — atletė, disko metikė, savo regos negalią pavertusi „supergalia“ — Oksana Dobravolskaja, žinoma verslininkė bei kavos ekspertė iš Etiopijos Eskedar Tilahun, taip pat ir trys vakaro šeimininkės ir „Violetaeshop“ bendrasavininkės — V.Repčenkaitė, J.Iziki ir R.Kilinskaitė.
V.Repčenkaitė džiaugėsi, kad, nepaisant kultūrinių skirtumų, kūno sudėjimo, amžiaus ir profesijos, visos dizainerės progines sukneles demonstravusios moterys atrodė kaip tikros deivės.
„Visos įkvepiančios moterys, renginio dalyvės, man vienbalsiai pritarė, kad mes esame moterys ir mus tai vienija. Būdamos bendrystėje, palaikydamos viena kitą, mes galime kurti gražiausius pasaulyje dalykus, daryti gerus darbus ir dalintis tuo, ką turime, – savo gerumu, išmintimi ir nuoširdumu, atjauta, meile ir t. t. Būdamos vienybėje, tai yra viena už kitą ir jokiu būdu ne viena prieš kitą, mes tikrai esame daug galingesnės. Vienintelis dalykas, ką moteris gali daryti kitai moteriai už nugaros, tai tik melstis“, — sakė žinoma nuomonės formuotoja, viena iš „Violetaeshop“ įkūrėjų V.Repčenkaitė.
Daugelį metų grožio industrijoje dirbanti, ne kartą grožio karaliene vadinta Sabina Repčenkienė šventinį vakarą dalijosi savo patirtimi ir moteriška išmintimi.
„Net ir geriausias pasaulyje vyras niekada nesupras moters taip, kaip ją gali suprasti kita moteris. Aš visada buvau ir esu už moterišką bendrystę, už viena kitos palaikymą, nes susivienijusios moterys gali tapti nenugalima jėga. Todėl, mano akimis, nėra nieko baisiau, kai moterys viena kitai socialiniuose tinkluose rašo baisius komentarus. Niekam nelinkiu, kad aplinkoje būtų tokių moterų“, — sakė žinoma verslininkė.
S.Repčenkienei paantrino ir J.Mikulėnaitė-Iziki:„Pritariu Sabinai, kad šiandien baisiausia yra socialiniuose tinkluose rašomi komentarai, ypač moters moteriai. Todėl labai prašau palaikyti viena kitą, pasakyti gražų žodį, patarti, kai reikia patarimo, ištiesti pagalbos ranką, kai to reikia. Pakartosiu visų čia esančių moterų jau pasakytus žodžius: moterų bendrystė yra nenugalima jėga.“
Paralimpietė O.Dobravolskaja pasidalijo, kad būti moterimi su negalia jai yra tikras iššūkis.
„Man tai reiškia, kad susiduriu su unikaliais iššūkiais ir kliūtimis, kuriuos sukuria tiek lytis, tiek negalia. O būti bendrystėje su moterimis man reiškia erdvę, kurioje galiu rasti palaikymą, moterišką solidarumą ir įkvėpimą. Taip pat man tai reiškia galimybę įgalinti tikėjimą, kad ir moterys su negalia taip pat gali būti ir moteriškos, ir gražios“, – linkėdama gražių artėjančių švenčių O.Dobravolskaja kvietė moteris nepamiršti, kad visų pirma esame moterys ir tik tada mamos, žmonos, kolegės…
Pasak žurnalistės Daivos Žeimytės-Bilienės, moterys iš tiesų gali keisti pasaulį ir realiai savo veiksmais tai daro.