„Dainos tekstas lipdėsi per laiką. Daina per tiek metų išgyventa ir išjausta. Trūko tik muzikos. Vienišo vilko idėja pradėjo suktis galvoje matant, kaip vyko gero draugo skyrybos su žmona. Taigi, kas tas Vienišas vilkas? Tai tas, viengungiu likęs draugas, tai vienišas keliautojas, turintis ilgą savo praeities istoriją.
Vienišas vilkas – tai Chucko Norriso filme „Lone wolf McQuade“. Arba tai žiaurus vilkų medžiotojas, slapta esantis prisiekęs Kylie Minogue, atsidavęs fanas... Net, jeigu tai būtų vieniša vilkė – šioje dainoje kiekvienas gali išgirsti ar pajausti save. Atrasti dalelę savęs jos žodžiuose.
Lietuvos miškuose dabar ypač paaštrėjusi vilkų medžioklės tema. O oficialūs skaičiai, kurie tuos vilkus suskaičiuoja ir nuteisia – yra tiesiog žvėriški“, – taip apie dainos atsiradimą pasakoja A.Stančikas.
„Rebelheart“ čia nustebina grupei netikėtu atlikimo skambesiu
Atlikėjas atskleidžia, kad muzika šiai dainai buvo perkuriama keletą kartų. Bendradarbiavimas tarp Kauno ir Klaipėdos tapo sudėtingu, visi yra menininkai su savo kūrybiniais darbais ir užimtumu. Beveik metus buvo ieškotas visoms pusėms patinkantis ir artimas „Vienišo vilko“ skambesys.
Daina „Vienišas vilkas“:
Dainos stilistika – tai roko muzikos ir aktorinio teatrališkumo sintezė. Tai charakterinis kūrinys, kuris tikisi, kad savo skambesiu sudomins klausytoją. Šioje dainoje yra visko. Nuo stebinančio teksto iki saviironijos, nuo išgyvento jausmo iki humoro. Labai norime, kad ši daina savo teksto ir muzikos prasme paliestų kiekvieną, kuris ją išgirs.
Prie garso įrašo suvedimo ir kūrinio dalių jungimo dirbo bei savo skambesio jam taip pat įnešė ir garso režisierius Gintautas Litinskas. Gintautas publikai gerai žinomas kaip dainų autorius, atlikėjas bei ilgametis grupės „Studija“ bosistas.
Gyvai šią dainą pirmą kartą „Rebelheart“ ir Adomas Stančikas atliks vasario 29 dieną, Kaune per grupės 28-ojo gimtadienį.