Bertos prodiuseris Šarūnas Kirdeikis atskleidžia, kad idėja dainininkei išbandyti save kitoje srityje gimė labai natūraliai: „Kalbėjomės su Berta, ko ji nori gyvenime, ir ji pasakė, kad jai svarbiausia, jog jos muzika išlaisvintų žmones. Būtent per šokių muziką galima prieiti prie žmogaus labai arti, juk klausydami jie atsipalaiduoja, šoka ir gerai leidžia laiką”.
Dainininkė savo muzikinę karjerą pradėjo nuo gospelo, tačiau, kaip pati sako, pasiduoda kūrybai ir nebijo naujovių. Nenuostabu, kad ir šį kartą daina gimė visai netikėtai: „Susitikome su muzikos prodiuseriais Paul Monroe ir Will Star suderinti bendradarbiavimo reikalų, o po kelių valandų jau turėjome pirmąją demo dainos versiją”, – prisimena Berta.
Berta prisipažįsta, kad iš pradžių nė vienas jų nesitikėjo, jog ši daina taps visiems tokia svarbi. „Sakyčiau, kad ši daina – prevencinė. Dažnai smerkiam kitaip atrodančius ar besielgiančius, taip skatindami juos dar labiau užsidaryti savyje, nors kiekvienas iš mūsų dažnai turim svajonių, kurias slopinam vien dėl to, kad bijom, ką pagalvos kiti”, – pasakojo dainininkė.
Dainos tekstas nėra sudėtingas, paremtas žodžių žaismu. „Dainuoju apie jauno žmogaus viduje vykstantį chaosą. „We can be free(k)” – tai ne rašybos klaida, o simbolis, kad nuo laisvės iki beprotybės – tik vienas žingsnis”, – sakė Berta.
„Manau, Bertai labai tinka klubinės divos įvaizdis. Tai – mūsų eksperimentas ir jei klausytojai tai įvertins – tęsim darbus ta linkme”, – paklaustas, ko tikėtis ateityje sakė Š. Kirdeikis.