Šį instrumentinės muzikos albumą grupės nariai skiria savo mokytojams ir ankstesnėms muzikos kartoms, padėjusioms džiazui ir rokenrolui išlikti už geležinės uždangos bei išgyventi beprotišką 9-ąjį dešimtmetį Baltijos šalyse.
Aliuzija į tai išryškėja jau albumo pavadinime – džiazas albume persipina su klasikine muzika, Balkanų muzika susitinka su metalu, surfas – su fanko ir soulo muzika, choro muzika – su klezmeriu ir kitu Latvijoje gyvenančių žmonių muzikiniu paveldu.
Tai jau aštuntasis grupės albumas ir penktasis iš eilės išleistas nuo 2017 metų. Grupė laikosi pažado kasmet išleisti stilistiškai skirtingus albumus, taip atiduodant duoklę praeities muzikos kultūrai.
Grupė „Very Cool People“ yra dažni ir laukiami svečiai Lietuvoje. Vien praėjusią vasarą jie grojo festivaliuose „What's Next In Music?‘21“, „Klaipeda Jazz 2021“, „Tauragė Jazz 2021“, „Šiauliai Jazz”, o per savo ilgą muzikinę karjerą yra pasirodę ko gero visų didžiųjų Lietuvos džiazo festivalių scenose. Įdomus faktas, kad koncertų Lietuvoje metu grupės lyderis Elvijs Grafcovs su publika kalba tik lietuviškai – mūsų kalbos jis išmoko dar 2004-aisiais, studijų Vilniuje metu.
Nuoroda į vaizdo klipą:
Naujame instrumentinės originalios muzikos albume – grupės gitaristo ir lyderio Elvijs Grafcovs, soksofonistų Maris Jekabsons ir Kristaps Lubovs, būgnininko Andris Buikis ir klavišininko Maris Vitkus, kuriam tai kūrybos debiutas, kompozicijos. Albumą legendinėje Rygos reformatų bažnyčios kalyklos rūsio muzikos studijoje įrašė ne mažiau legendinis įrašų inžinierius Talis Timrotsas.
Kartu su nauju albumu grupė išleidžia ir penktąjį singlą bei vaizdo klipą „Pelmjashki“. Šiame vaizdo klipe dalyvauja veikėjai iš ankstesnių muzikinių klipų, susijusių su naujuoju albumu, todėl šis klipas laikomas didžiuoju finalu, kuriame susijungia visi vaizdo įrašai.