Koncerto metu prožektorių šviesos ir gražiausios grupės dainos „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Kažkada“, „Karolis“, „Ylang Ylang“, „Be atšvaitų“, „Balta meilė“, „Pamiršk mane“ leido klausytojams pasinerti į įspūdingą muzikos pasaulį. Tą įrodė publika, kuri kartu su Igoriu Kofu drauge dainavo koncerto Vilniuje metu.
Didelio publikos palaikymo sulaukusią dainą „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ ką tik praūžusios moters dienos proga Igoris Kofas dedikavo visoms į koncertą atvykusioms moterims bei merginoms. Džiaugėsi visi – ir moterys, ir jų antrosios pusės, palaimingai dainavusios šią dainą savo mylimosioms.
Antram bisui užlipę muzikantai savo pasirodymą baigė grupę išgarsinusiu hitu „Glostyk“, kurio prieš šį turą nebuvo groję daugiau nei dvidešimt metų. Gerbėjai grupei atsidėkojo griausmingais plojimais bei garsiai skanduojamu „ačiū!“, o Igoris Kofas į publiką dar švystelėjo specialiai šiam turui išleistą rinktinį grupės dainų albumą „S“.
„Pirmi autografai, meilės prisipažinimais išpaišyta laiptinė, pirma statulėlė... O mes tik kvailiojom tokiems pat kvailiojantiems“, – su šypsena pirmuosius „Lemon Joy“ žingsnius prisiminė grupės lyderis Igoris Kofas.
„Lemon Joy“ koncerto akimirkos:
O grupės „Lemon Joy“ istorija tikrai įsimintina: kelios „Bravo“ apdovanojimų statulėlės, pasirodymas vienoje scenoje su jų pačiu dievukais „Pet Shop Boys“, net pirmoji vieta „Blogiausių grupių festivalyje“ – tai tik kelios įdomesnės detalės.
Karjeros pradžioje „Lemon Joy“ ieškojo savo veido, skambesio, net pavadinimo. Mokykloje muzikantai repetavo trečiame aukšte, tad natūraliai pasivadino „Trečias aukštas“. Vėliau vadinosi „Aukštas 3“ („Etazh 3“), „Etazh“, „The Floor“. Jau grodami britpop stiliumi tapo „Lemon's Joy“ (pagal Igorio Kofo plaukų spalvą plius „Joy“), su šiuo pavadinimu laimėjo geriausio debiuto statulėlę. Ilgainiui grupė atsisakė raidės „s“, pagaliau tapo „Lemon Joy“ ir suskambo taip, kad jų muziką įsimylėjo ir tebemyli tūkstančiai gerbėjų Lietuvoje.
„Kaitaliojom savo pavadinimus, negalvojom apie rimtą ir profesionalią veiklą. Tiesiog muzika buvo mūsų kraujyje ir be jos savęs neįsivaizdavom. Prieš 25-erius metus Lietuvos roko scenoje labai trūko perukų ir blizgučių, buvo atskiros pop ir roko scenos. Mes drastiškai bandėme jas sujungti, kad ir su daina „Balta meilė“. Keitėsi stiliai, dainos ir instrumentai, tik nesikeitė meilė muzikai.“, – sakė Igoris Kofas.
Per savo gyvavimą „Lemon Joy“ išleido septynis studijinius albumus – „Glostyk“ (1996), „Super“ (1998), „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ (1999), „REstart“ (2001), „1210“ (2006), „Stebuklas“ (2011) ir „Willkommen“ (2016).
25-ą grupės jubiliejų scenoje minintys muzikantai koncerto metu tarsi pažvelgė į visą „Lemon Joy“ istoriją. Gerbėjai klausėsi geriausių dainų, surinktų iš septynių studijinių albumų – „Glostyk“ (1996), „Super“ (1998), „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ (1999), „REstart“ (2001), „1210“ (2006), „Stebuklas“ (2011) ir „Willkommen“ (2016).