Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2019 11 27

Marijono Mikutavičiaus metų šou „Ore“ artėja: atskleidžiamos slaptos detalės

Likus dešimčiai dienų iki pirmojo Marijono Mikutavičiaus šou „Ore“ atskleidžiamos kelios iki šiol paslaptyje laikytos šio futuristiškai įspūdingo ir novatoriško areninio koncerto detalės. Pirmasis „Ore“ šou vyks jau kitą penktadienį Klaipėdoje, tačiau pasirengimas jam „Švyturio“ arenoje prasidės gerokai anksčiau.
Akimirka iš Marijono Mikutavičiaus pasiruošimo koncertui
Akimirka iš Marijono Mikutavičiaus pasiruošimo koncertui / T.Kaunecko nuotr.

Vien scenos konstrukcijoms sumontuoti reikės maždaug 20 valandų. Scenos konstruktoriai ir jų komanda pasikeisdami dirbs be pertraukų, kad žiūrovai atvykę į šou pagaliau išvystų tai, ko dar niekas Lietuvoje nėra net bandęs daryti. „Ore“ taps ne tik vienu įspūdingiausių lietuvišku muzikos šou, bet ir techniškai itin sudėtingu renginiu, kuriame dirbs daugiau nei 100 žmonių.

Koncerto idėja popieriuje buvo pradėta kurti prieš metus, konkretų ir patvirtintą brėžinį „Ore“ šou įgavo prieš pusmetį. O prieš tris mėnesius sudėtingiausi šou konstrukciniai elementai ir jų judėjimo galimybės buvo išbandyti uždaroje arenoje.

Paprastai tokie bandymai prieš koncertus nėra atliekami, tačiau „Ore“ kūrėjai buvo tvirti: nesvarbu, kiek tai kainuos, tačiau sudėtingiausia šou dalis turi būti išbandyta anksčiau, kad būtų galima įsitikinti, jog dar niekad nenaudota idėja tikrai veikia praktikoje. Atrodo, kad pakelti į orą koncerto neįmanoma ir todėl niekas to nedarė, vis dėlto po bandymų tapo aišku – „Ore“ komanda rado būdą.

T.Kaunecko nuotr./Akimirka iš Marijono Mikutavičiaus pasiruošimo koncertui
T.Kaunecko nuotr./Akimirka iš Marijono Mikutavičiaus pasiruošimo koncertui

Esminiu koncerto elementu taps trijų milžiniškų stačiakampių gretasienių mobili konstrukcija. Joje kiekvienas iš trijų pagrindinių elementų galės judėti erdvėje tiek atskirai, tiek sinchroniškai su kitais.

Kylantys ir besileidžiantys stačiakampiai gretasieniai taps ne paprastomis pakylomis, o tiek šviesos, tiek garso technika aprūpintomis mobiliomis scenomis. Jose įmontuotos galingos multifunkcijės šviesų sistemos įgalins su kiekviena daina keisti scenų pavidalą ir taip kurti koncerto aktyviąją dinamiką. Scenose įsikūrę muzikantai turės visas technines priemones, kokias paprastai turi ir stacionarioje scenoje. Tik šį kartą jie bus ore.

Mobilią scenų sistemą papildys gigantiškų ekranų konstrukcija (didžiausio ilgis siekia 15, plotis – 9 metrus), kuri taip pat ženkliai prisidės prie kosminės koncerto erdvės sukūrimo. Be šių mobilių konstrukcijų, koncertui bus panaudota ir tradicinė scena, kuri taps savotiška „pakilimo aikštele“.

Renginyje bus ir dar viena scena – akustinė. Ji atsiras tik jai skirtu laiku ir vėliau vėl taps nematoma. Nors jos pasirodymo būdas yra išties įspūdingas ir netikėtas, šou kūrėjai griežtai atsisakė jį atskleisti nenorėdami sugadinti kvapą atimančio siurprizo publikai.

Marijono Mikutavičiaus metų šou „Ore“: gruodžio 6 d. – Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, 14 d. – Kaune, „Žalgirio“ arenoje, 28 d. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais