„Daina „Nemiegančios naktys“ man yra išskirtinė, nes tai buvo pirmas kartas, kada kūriau lietuvių kalba“, – sako Erica Jennings. „Geras dvi savaites mano galvoje sukosi žodžiai ir melodijos, kol supratau, kad juos verta užrašyti“. Dainininkė prisimena, kad artimiausių draugų reakcija į naują kūrinį buvo panaši – jie visi pažymėjo, kad daina labai greitai užkabina.
„Pradžioje kiek nervinausi, nes tai yra pirmoji mano parašyta šokių muzikos daina“, – pasakoja E.Jennings. „Supratau, kad toks kūrinys labai skiriasi nuo mano solo kūrybos, parodžiau dainą Viktorui ir Viliui, kuriems ji labai patiko. Netrukus mes ją įrašėme. Tai meilės daina, skirta nakčiai, naktiniam gyvenimui ir muzikai. Ji puikiai skambės fesitvaliuose, šokiuose paplūdimyje ar automobilyje važiuojant prie jūros“.
„Kovo 8 d. norėjau kažką moterims parašyti „Facebook“ tinkle, tačiau supratau, kad tas tekstas idealiai tiks šiai dainai“, – sako Vilius Alesius.
„Skamp“. Šios grupės pavadinimas iš tiesų reiškia „savas kampas“. Jie nepanašūs į jokią kitą lietuviškos muzikos grupę. Jų nuopelnai amžiams įrašė grupės vardą lietuviškos muzikos istorijoje ir muzikos mėgėjų širdyse. Jie – į rėmus netelpantis, nenuspėjamas, nesulaikomas ir nepralenkiamas trio. Jie – visos postsovietinės kartos balsas.
Šie jauni atlikėjai visada troško įvairovės, naujovių – ko nors, kas atspindėtų jų pasaulėžiūrą. 1998 m. vasarą, po daugelio nesėkmingų bandymų patekti į muzikos rinką ir nuolatinės radijo stočių ir įrašų bendrovių kritikos, kad jų muzika pernelyg „alternatyvi“, muzikantai sukūrė klausytojų mintis užvaldžiusią Džordžo Geršvino dainos „Summertime“ hiphopo versiją – ir nuo tada žvelgė tik pirmyn.
1998 m. gegužę, kai pasirodė daina „Summertime“, Erikai buvo ką tik suėję aštuoniolika. Viktorui ir Viliui buvo po dvidešimt. Pastaruosius dvidešimt jie augo kartu su savo klausytojais. Grupė eksperimentavo su daugeliu muzikos stilių: viso pasaulio muzikos elementus jungiančiu „world music“ stiliumi („Deadly“, „Live and Deadly“), hausu („Le Boom Chick Vol 1“ ir „Le Boom Chick Vol 2“), roku („Reach“), hiphopu („Angata“), eksperimentine muzika („Green“) ir daugybę kitų. Naujausios iki šiol jų dainos „This Generation“ ir „Good Girl Gone Bad“ išleistos prieš ketverius metus. Daina „Good Girl Gone Bad“ iš karto karaliavo radijo stočių populiariausių kūrinių sąrašuose ir „M.A.M.A.“ apdovanojimuose buvo nominuota geriausio vaizdo klipo kategorijoje.
Grupės nariai nemažai nuveikė ir po vieną. Viktoras įkūrė klubą „LOFTAS“ – vieną geriausių vietų muzikos renginiams Baltijos šalyse, į Lietuvą pritraukusį grupes, kurios greičiausiai niekada nebūtų čia atvykusios. Vilius tapo solistu ir dirbo su Vilniaus ir Baskijos universitetais. Erika su savo vyru sukūrė sėkmingą duetą „The Ball and Chain“, o 2016 m. pradėjo solinę karjerą. 2017 m. ji iškovojo „Metų atlikėjos“ titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, o už savo muzikinius ir socialinius nuopelnus buvo pripažinta Metų moterimi.
Nors atlikėjai puikiai dirba ir po vieną, kartu jie – neįtikėtinas ir nepakartojamas derinys. Kad suprastumėte, reikia juos pamatyti ir išgirsti gyvai. Kartu su atlikėjais užaugusi publika dabar į grupės „Skamp“ koncertus atsiveda savo vaikus. Tačiau pastaruosius keletą metų trijulė tylėjo. Užuot dainavę „Skamp“ scenoje, užsidarė įrašų studijoje, kur tyliai dirbo prie naujų dainų. Apie jas grupė į kalbas nesileido, tačiau šiems ypatingiems metams kruopščiai rinko puikias dainas ir motyvus. Ir dabar jie yra pasirengę. Pasirengę gruodžio 26 d. surengti nepamirštamą koncertą. Pasirengę jums pademonstruoti visiškai naują, tačiau savo ypatingu stiliumi pasižyminčią muziką.